Литвинець Володимир Андрійович

УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Доктор Литвинец Владимир Андреевич имеет 15-летний опыт, специализируется на проведении ультразвуковой диагностики, имеет высшую категорию. В обязанности врача входит первичное обследование пациента с целью выявления патологического очага, а также повторные УЗИ с целью контроля над динамикой изменений при проведении лечения. к Литвинец В.А. обращаются для исследования мягких тканей, лимфоузлов, органов брюшной полости, малого таза, забрюшинного пространства. Диагностика проводится с помощью современного оборудования.

Маргарита
К Владимиру Андреевичу хожу систематически, чтобы проверить лимфоузлы. Они у меня увеличенные, я прохожу лечение. И чтобы отследить динамику патологии, делаю УЗИ только у этого грамотного и внимательного специалиста. Настоятельно рекомендую!

• 2001 р. – Тернопільська державна медична академія, спеціальність "лікувальна справа";
  • 2003 р. – інтернатура за спеціальністю "Анестезіологія та реаніматологія" на базі Тернопільської обласної клінічної лікарні.

Курси

• 2004 р. – сертифікат за спеціальністю "Ультразвукова діагностика";
  • 2008 р. – отримав ІІ кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Анестезіологія та реаніматологія";
  • 2009 р. – курси спеціалізації за фахом "Ультразвукова діагностика" у Рівненському лікувально-діагностичному центрі ім. Поліщука;
  • 2012 р. – отримав І кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Анестезіологія та реаніматологія";
  • 2013 р. – курси спеціалізації за фахом "Ультразвукова діагностика" у Рівненському лікувально-діагностичному центрі ім. Поліщука;
  • 2015 р. – отримав вищу кваліфікаційну категорію за фахом "Анестезіологія та реаніматологія";
  • 2016 р. – лікар-УЗД у медичному центрі "Оксфорд Медікал Тернопіль";
  • 2017 р. - курси спеціалізації за фахом "Ультразвукова діагностика" у Львівському національному медичному університеті імені Д. Галицького.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, гинеколог-эндокринолог, врач УЗ-диагностики