Лешик Анна Петрівна

УЗД-спеціаліст
Анна Петрівна фахівець з ультразвукової діагностики, проводить УЗД молочних залоз, нирок, органів малого тазу, щитовидної залози та інших органів.

Кирилл
Обратился к Анне Петровне для обследования почек. Квалифицированная диагностика позволила мне справиться с болезнью. Спасибо
Назар
Був сьогодні на огляді, дуже задоволений, дякую.

• 2002 р. - ЛНМУ ім. Д.Галицького, спеціальність "Лікарська справа";
  • 2004 р. - інтернатура по акушерству і гінекології в Львівській клінічній Залізничній лікарні на базі Львівського перинатального центру по акушерству і гінекології.

Курси

• 2010 р. - ЛНМУ ім.Д.Галицького ФПДО спеціалізація "Ультразвукова діагностика" на базі ЛОКБ;
  • 2010 р. - учасник міжнародної науково-практичної конференції "Ендокринологія вагітності", м. Київ;
  • 2010 р. - учасник науково-практичної конференції "Сучасні технології по охороні репродуктивного здоров'я населення України" м. Львів;
  • 2011 р. – теоретичний курс та отримала практичні навички в тренінг-центрі «TOSHIBA" за темою "Ультразвукове дослідження з доплерографією органів черевної порожнини", м. Київ;
  • 2011 р. – участь у науково-практична конференція «Променева діагностика захворювань нирок», м. Київ;
  • 2012 р. – участь у ІХ Міжнародній школі-семінарі "Практичні питання сучасної візуалізації в клініці", м. Львів;
  • 2015 р. – участь у ХІІ Міжнародному семінарі "Практичні питання сучасної візуалізації в кліниці".