Лерчук Орест Михайлович

Хірург
врач вищої категорії
Лікар-хірург вищої категорії, спеціаліст з лапароскопічної хірургії. Займається питаннями загальної хірургії (хірургія печінки та жовчевивідних шляхів, хірургія підшлункової залози та шлунково-кишкового тракту), ендокринною патологією (хірургія щитоподібної та прищитоподібних залоз, хірургія надниркових залоз, ускладненнями цукрового діабету), лапароскопічною хірургією.

Іван Івоненко
Орест Михайлович професіонал своєї справи. Дякую прекрасній людині.
Олена
Оперувала щитовидну залозу , операція пройшла успішно.Завдяки прийнятому рішенні під час операція частина щитовидної залишилась.Дуже акуратно зашили. Залишився слід ,як ниточка.
Ганна
Моїй дочці робив операцію Лерчук Орест Михайлович.Вона пройшла успішно і дочка була задоволена, що потрапила саме до такого талановитого лікаря.З часом я теж зіштовхнулася з проблемою, котра потребувала хірургічного втручання.Звісно я теж звернулась до цього хірурга.Я не пошкодувала, адже це справді людина , яка рятує життя.
Володимир
Золоті руки, світла голова і просто чудова людина.

• 1991 р. - закінчив Львівський державний медичний інститут, пройшов спеціалізацію по загальній хірургії

• Є членом правління Львівського осередку Асоціації хірургів України
  • Член Українського лікарського товариства у Львові
  • Член товариства хірургів-ендокринологів України
  • Член Української асоціації хірургів-герніологів
  • Член Європейської асоціації герніологів (EHS)