Кушнір Віктор Васильович

Хірург, Проктолог
лікар другої категорії
Доктор Кушнір Віктор Васильович, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та профілактикою хвороб урологічного профілю, захворювань прямої та ободової кишки, ануса і малого тазу. Лікує анальний свербіж, запори, дисбактеріоз, тріщини та гострий коліт. Проводить ректороманоскопію, висічення анальної тріщини та епітеліального куприкового ходу, видаляє геморой.

Олександр
Вже 15 рокiв працюю водієм, вiд постiйного сидiння у мене з'явився геморой. Довго мучився, пробував лiкуватися самостiйно, але стало тiльки гiрше. Дякую Віктору Васильовичу за уважне ставлення та ефективне лiкування.

• 2000 р. - закінчив Тернопільську державну медичну академію;
  • 2002 р. - закінчив інтернатуру з хірургії у Тернопільській державній медичній академії.

Курси

• 2008 р. - атестація при ТДМУ, де підтверджено звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Хірургія";
  • 2010 р. - атестація при ТДМУ, де присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Медицина невідкладних станів";
  • 2012 р.- присвоєно другу категорію;
  • 2015 р. – атестація при ТДМУ.