Куценко Неля Леонідівна

Функціональний діагност
Лікар Куценко Неля Леонідівна спеціалізується в області функціональної діагностики. Проводить консультацію, де дає повну оцінку стосовно здоров’я та відхилень роботи органів та різних фізіологічних систем організму. Займається вимірюванням фізичних та хімічних показників, використовуючи сучасні лабораторні та інструментальні методи. Практикує електрокардіографію та електроенцефалографію. Окрім того, суттєво займається дослідженнями функцій зовнішнього типу дихання. До компетенції лікаря входить також добове моніторування артеріального тиску з метою встановлення показників, що визначають відхилення в здоров’ї пацієнта.

Марк
12 января '17г.
Обращался к врачу диагносту, Неля Леонидовна сделала обследование и дала рекомендации. Я очень ей благодарен

1995 - 2001 рр. - медичний факультет Української медичної стоматологічної академії (УМСА). Диплом лікаря за спеціальністю «Лікувальна справа»

2001-2002 рр. – інтернатура на базі 1МКЛ м.Полтава. Сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю

2001-2002 рр. – магістратура на кафедрі післядипломної освіти лікарів терапевтів УМСА. Диплом магістра медицини за спеціальністю «Терапія»

2002 – 2005 рр. – аспірантура за спеціальністю «Імунологія та алергологія» на базі Центральної науково-дослідної лабораторії УМСА. Кандидатська дисертація на тему «Вплив антилейкотрієнів та антигістамінних препаратів 2-го покоління на імунну відповідь на ало- та гетероантигени», науковий керівник професор Кайдашев І.П

2009 р. – спеціалізація «Лабораторна імунологія» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика. Сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю «Лабораторна імунологія»

2013р. – спеціалізація "Організація та управління охорони здоров’я" на базі НМУ ім. О.О. Богомольця

Курси

• 2002 р. – курс лекцій та диплом Міжнародної літньої школи з алергології та клінічної імунології Європейської Академії Алергології та Клінічної Імунології „Від теорії до практики”, м. Вільнюс, Литва
  • 2003 р. - курс лекцій та диплом літньої школи Європейської Академії Алергії та Клінічної Імунології м. Краків, Польща