Козира Олександра Сергіївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Доктор Козира Олександра Сергіївна, лікар-гінеколог, спеціаліст з екстракорпорального запліднення (ЕКО). Надає консультації з питань лікування жіночого і чоловічого безпліддя, штучного запліднення. Володіє методами допоміжних репродуктивних технологій. Також займається лікуванням захворювань жіночої репродуктивної сфери, менструальних і клімактеричних порушень.

Олександра Сергіївна не одноразово доводить, що вона найкраща в питаннях репродуктивної функції організму жінки. Я знаю не одну пару, яка вже опускала руки, доки вони не прийшли до Олександри Сергіївни. Вона робить дійсно хороші речі, вона створює сім'ї.
28 травня '17р.
Довго не могла завагітніти, була у багатьох лікарів, безкінечна кількість ліків. Лише коли прийшла до Олександри Сергіївни, то вона запропонувала ЕКО. Зараз я щаслива мама двох дівчаток. Головне ніколи не впадати у відчай та знайти хорошого лікаря.