Ковалевська Тетяна Вікторівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар Ковалевська Тетяна Вікторівна спеціалізується в області акушер-гінекології. Надає повну консультацію з приводу стана жіночого здоров’я. Займається збором анамнезу, взяттям мазка для подальших досліджень, розшифруванням результату УЗД матки та придатків, назначає подальше лікування. Спеціалізується на лікуванні дисфункції яєчників та шийки матки. Лікує також ерозію шийки матки. Запобігає та лікує найпошириніше захворювання серед жінок - молочницю, а також різні венеричні захворювання, наприклад, трихомоніаз. За необхідністю дає напрямок до онколога-гінеколога та інших спеціалістів. Веде вагітність пацієнток та приймає пологи.

Тетяна
17 июня '20г.
Найкращий лікар-гунеколог, у якого я була, вела мене більше 10 років. Шкода, що в Житомирі вже не приймає. Цікаво, де? Я б і в інше місто їздила на консультації.
Віта
18 апреля '20г.
Стояла на обліку по вагітності,уважна,врівноважена,приємна та досвідчена.У мене найкращі враження,шкода що ви вже не в Житомирі,хотіла знову до вас
Вика
03 января '17г.
Подобається ця лікарка. Постійно приходжу до неї на огляди і консультації, допомагає мені слідкувати за своїм жіночім здоров'ям і берегти його до того, як захворію

• Закінчила Ужгородський державний університе
  • Пройшла спеціалізацію за фахом «Акушерство та гінекологія» в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Курси

• Школа ендокринної гінекології «Гармонія гормонів — основа здоров’я жінки», м. Київ, 2011 р