Коржинський Юрій

Педіатр
Доктор медичних наук, професор педіатрії і неонатології, завідуючий кафедрою педіатрії і неонатології ЛНМУ імені Данила Галицького. Консультує з питань захворювань новонароджених, немовлят і дітей раннього віку, перинатальних уражень нервової системи, приступоподібних станів, захворювань органів дихання у дітей, народження немовлят з неоднозначними статевими органами і порушень статевого розвитку та ін. Проходив стажування в Москві, Торонто, Кракові. Регулярно бере участь в українських та європейських наукових конференціях, присвячених захворюванням новонароджених немовлят і дітей.

Андрій
Чудовий лікар, дійсно майстер своєї справи, недавно допоміг моєму 6-річному сину вилікувати алергію, буду рекомендувати всім)))))
07.05.2017
30 листопада '-1р.
Наше немовля родилося з неоднозначними статевими органами. Патологія доволі рідкісна, мало лікарів спеціалізується на таких захворюваннях. Добре, що в нашому місті знайшовся справжній спеціаліст, Коржинський Юрій. Лікар допомагає нам справитися з патологією. Його прогнози оптимістичні. Ми вдячні йому за допомогу.
14.05.2017
30 листопада '-1р.
У нашого однорічного сина, на жаль, були серйозні проблеми з дихальною системою. Коржинський Юрій всіма силами намагався нам допомогти. Він призначив ефективне лікування. І в нього все вийшло. Хворобу подолали, тепер наш син здоровий.

• 1981 р. - Львівський державний медичний інститут по спеціальністі "Нейрохірургія";
  • Аспірантура м. Києв;
  • Науковий ступінь – Доктор медичних наук, професор.

Курси

• Численні стажування в Москві, Торонто, Кракові;
  • Відвідував українські дитячі клініки в Сан-Франциско, Лома Лінда, Познані, Вроцлаві. Відні, Зальцбургу, Сараєво.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педиатр, Диетолог-нутригенетик, Эксперт по нутригеномике и здоровому питанию