Коник Златослава Сергіївна

Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар Коник Златослава Сергіївна займається дерматовенерологією, косметологію. Приймає та консультує пацієнтів, які мають проблеми за шкірою, висипання, новоутворення шкіри. Володіє методами апаратної косметології, контурної пластики, біоревіталізації, мезотерапії.

Поліна
Останнім часом почали з’являтись висипання на обличчі. Щоб зрозуміти причину я звернулась до косметолога. Златослава Сергіївна провела консультацію і тепер я регулярно відвідую її лікувальні сеанси. Висипання поступово зникають і шкіра виглядає значно краще.
Своє обличчя можу довірити далеко не кожному косметологу, бо був гіркий досвід. А от до Златослави Сергіївни вже не вперше приходжу на мезотерапію і залишаюсь задоволена результатом. Дуже вдячна за професіоналізм

• 2014 р. - Ужгородський національний університет за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2016 р. - інтернатуру у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю "Дерматовенерологія".

Курси

• 2015 р. - курс навчання "Апаратні методики в естетиці обличчя і тіла" у Міжнародній школі медичної косметології.
  • Курси на тему" Мезотерапія та біоревіталізація обличчя і тіла" та " Використання ботулотоксину типу А в естетичній медицині", "Реал Естет".