Карпишина Лілія Володимирівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар Карпишина Лілія Володимирівна спеціалізується в області акушер-гінекології. Проводить як теоретичну роботу з профилактичних питань запобігання виникнення жіночих хвороб, а також нагляд за вагітними, так і практичну діяльність - діагностування та лікування захворювань жіночих статевих органів, як то міома матки, запалення яєчників, хвороби маткових труб, венеричні захворювання та інше. Спеціалізується на лікуванні дисфункції яєчників та захворювань шийки матки. Лікує ерозію шийки матки новітніми медичними методами. Окрім того, проводить консультації вагітним та приймає у них пологи.

Ганна
05 января '17г.
Спостерігала мене усю вагітність та приймала пологи. Рекомендую усім, хто не може обрати лікаря на вагітність - дуже гарна та приємна, можна довіряти та завжди сподіватися на допомогу та підтримку

• Закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова. Пройшла спеціалізацію за фахом «Акушерство та гінекологія» в Київському інституті удосконалення лікарів МОЗ України

Курси

• Школа клімактерію, семінар "Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки. Сучасний підхід до менеджменту аномальної маткової кровотечі", м. Київ, 2015 р.
  • Теоретичне навчання на семінарі "Актуальні питання в ендокринній гинекології"м. Київ, 2015 р.
  • Школа клімактерію, семінар "Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки", м. Київ, 2014 р.
  • Майстер-клас по гістероскопії, м. Київ, 2013 р.