Холод Ірина Євгенівна

Психолог
Лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Працюю з дітками, підлітками та їх батьками. Зокрема з такими питаннями: дитячі страхи, проблеми з однолітками, адаптація до садочка і школи, невпевненість, низька самооцінка, агресивна поведінка, професійна самовизначеність; стосунки з батьками, сепарація; супровід як дітей, так і батьків, під час розлучення та інших криз; психосоматичні прояви дорослих і дітей.

Сніжана
Хочу подякувати Ірині Євгенівні Холод за надану допомогу! Мені дуже допомогли Ваші консультації. Я усвідомила деякі очевидні речі у своєму житті, про які раніше навіть не замислювалася. Змогла переосмислити та змінити ставлення до проблем з минулого, які до цих пір мене турбували. Тепер я дивлюся у майбутнє більш упевненіше. Дякую Вам!

• 2000р. Львівський національний університет ім. І. Франка – біолог.
  • 2010р. Львівський національний університет ім. І. Франка - психолог

Курси

• 2015 р -ІV Львівський навчальний проект з дитячої та юнацької психотерапії.
  • 2016 р. - учасниця Буковинського проекту з групової психотерапії. Напрямок: гештальт-терапія.
  • 2018 р. - розпочато навчання в Українському психотерапевтичному університеті, секція – гештальт-терапія.м
  • 2017-2018 рр. - брала участь в проекті з арт-терапії і отримала сертифікат СП №1542231 про навчання за 144-годинною авторською програмою кандидата психологічних наук Підлипої Л.В. « Використання арт-терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога». А також свідоцтва «Особливості використання казкотерапії у роботі практичного психолога та соціального педагога» і «Використання піскової терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога».
  • 2018 р. - брала участь в Дев’ятій регіональній практичній конференції арт-терапевтична «Палітра» в м. Івано-Франківськ і провела майстер-клас «Стосунки як танець».
  • 2019 р. - участь в проекті Sandplay-терапія в роботі дитячого психотерапевта.

Асоціації

• Член Української спілки психотерапевтів