Гуня Андрій Валерійович

Рентгенолог
Лікар Гуня Андрій Валерійович спеціалізується в області рентгенографії. Проводить рентген-діагностику з приводу стана здоров’я внутрішніх органів та їх систем. За допомогою рентгенологічного випромінювання досліджує серце, легені, органи грудної клітини, а також шлунок з 12-палою кишкою. Окремим видом спеціалізації є проведення рентгену шийного відділа хребта, черепа, суглобів та кісток. Окрім рентгенографії, має досвід рентгеноскопії. Надає повну і вичерпну інформацію щодо структур та розмірів досліджуваних органів, виниклих патологій та інших вад. Бере участь у постановці діагноза. Надає рекомендації щодо подальшого проходження дослідження хворого органу пацієнта.

Артем
09 января '17г.
Проводив моє обстеження. Сподобався і як людина, і як лікар: уважний, з радістю відповідає на всі запитання та усе пояснює

• В 2003 році закінчив Луганський державний медичний університет за спеціальністю лікувальна справа.
  • В 2008 році пройшов спеціалізацію з рентгенології
  • В 2010 році пройшов тематичне вдосконалять з комп'ютерної та магнітно-резонанснойтомографіі на кафедрі променевої діагностики у Київській медичній академії післядипломної образованіяім. П. Л. Шупика
  • Проходив стажування на базі діагностичного центру Київської обласної клінічної лікарні, навчався роботі на комп'ютерних томографах Philips і Siemens