Гривняк Христина Сергіївна

Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар дерматовенеролог-косметолог, володіє навичками дерматоскопії, виконує сучасні косметологічні процедури: мезотерапію, біоревіталізацію, контурну пластику 1 та 2 рівня. Займається антивіковою терапією, консультує пацієнтів з питаннь щоденного уходу, омолождення.

Олена
З появою перших зморшок вирішила записатися на прийом до косметолога. Так вийшло, що перший раз пішла з подругою до її косметолога, їй виявилася Христина Сергіївна. Мені сподобалося як вона виконує контурну пластику і я тепер регулярно ходжу до неї на процедури.

• 2014 р. - Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • Інтернатуру за спеціальністю дерматовенерологія пройшла на базі Львівського обласного дерматовенерологічного диспансеру.

Курси

• 2016 р. - курси по методу дерматоскопії в дерматоонкології при Українській Академії Дерматовенерології;
  • Курси по загальній косметології, мезотерапії та біоревіталізації та контурній пластиці 1-2 рівень.