Григор’єва Христина Романівна

Психолог
Христина Романівна психолог, займається сімейними проблемами. Проводить консультації, тестування. Займається корекцією відносин батьків та дітей, небажаних психологічних станів, дитячих страхів, криз розвитку, труднощів навчання і виховання, проблем поведінки. Має другу кваліфікаційну категорію.

Олена
Останнім часом у нас вдома була дуже нервова атмосфера, постійні лайки. Друзі порадили звернутись до Христини Романівни. Вона допомогла мені налагодити стосунки з дитиною, навчила, як правильно поводитися з сином, що говорити, як краще робити. Тепер я розумію, навіщо потрібні психологи. Олена

• Львівський національний університет імені Івана Франка, 2000 р.

Курси

• «Основи індивідуального та сімейного психологічного консультування»  при Інституті психології ім. Г.С. Костюка АПН України
  • «Корекція емоційних розладів особистості методом психотерапії на піску» при Українському науково-методичному центрі практичної психології і соціальної роботи
  • курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Практичний психолог» при Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

• Учасник Асоціації практикуючих психологів Львівської області