Гресько Ігор Володимирович

Ортопед-травматолог
лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою та терапією вроджених і набутих патологій, дефектів кістково-м'язової системи. Лікує деформації стопи, артроз плечового та колінного суглобів. Приймає пацієнтів з болем у хребті, порушеннями постави, веде спостереження станів посттравматичного періоду. Дає рекомендації щодо підбору ортопедичних виробів: взуття, устілок та міжпальцевих перегородок.

Софія
У донечки була досить серйозна деформація стоп. Звернулися по допомогу до Ігора Володимировича. Чудовий спеціаліст! Розробив для нас індивідуальну комплексу схему лікування. Ми іще лікуємося, але покращення уже істотні.
Олена
Дуже задоволена лікуванням в Ігора Володимировича. Допоміг мені і з коліном, і зі спиною. Дай Бог йому здоров'я і успіхів у роботі. Надзвичайно хороший лікар і добра людина.

• 2006 р. – Львівський національний державний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • 2008 р. – інтернатура за фахом «Ортопедія і травматологія».

Курсі

• 2013 р. – сертифікат спеціаліста по ударно-хвильовій терапії;
  • Автор 8 наукових робіт по ортопедії та травматології;
  • Стажування за кордоном, відвідував конференції та семінари;
  • 2013 р. – Application of shockwave therapy in physiotherapy and rehabilitation;
  • 2015 р. – double course of minimally invasive osteosynthesis.

• Асоціація травматологів-ортопедів