Горошко Сергій Володимирович

Гінеколог
1998 років досвіду
Лікар спеціалізується на терапії запальних та інфекційних захворювань репродуктивної системи. Основний напрямок діяльності — планування вагітності і участь в родовому процесі. Готує до виношування дитини, коригує цикл. Приймає пологи, а також надає комплексні послуги з усунення розривів, травм та інших ускладнень.

Маргарита
Нещодавно була на прийомі в лікаря гінеколого Горошко Сергія Володимировича. Рівень обслуговування та професіоналіз мене щиро здивував. Дякую за гарну роботу.
Олександра
Щиро вдячна лікарю-гінекологу Горошку Сергію Володимировичу за віддану працю, дбайливе та індивідуальне ставлення до кожного пацієнта. Просто чудовий лікар.

• 1985-1993 рр. — Вінницький медичний інститут (зараз університет) ім. М. Пирогова, лікувальний факультет.
  • 2016 р. — пройшов атестацію в Атестаційній комісії при управлінні охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації та отримав Вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Акушерство та гінекологія».

• 1997 р. — Курси стажування та інформації з питань ранньої діагностики онкологічних захворювань при Черкаському обласному онкодиспансері.
  • 1999 р. — Курси стажування та інформації з актуальних питань акушерства при відділенні екстрагенітальної патології Черкаської обласної лікарні.
  • 2001 р. — Передатестаційний цикл на кафедрі акушерства та гінекології № 2 Київської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2003 р. — Цикл спеціалізації «Організація і управління охороною здоров’я».
  • 2006 р. — Передатестаційний цикл по акушерству та гінекології на кафедрі акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти ВНМУ ім. М. Пирогова.
  • 2006 р. — Стажування в акушерсько-гінекологічному відділенні міського шпиталю м. Гнезно (Польща).
  • 2010 р. — Курси теоретичного удосконалення «Реанімація та інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології» кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО ДДМА.
  • 2011 р. — Передатестаційний цикл по акушерству та гінекології НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2015 р. — ПАЦ «Акушерство та гінекологія», ВНМУ ім. М. Пирогова.
  • 2017 р. — ПАЦ «Акушерство та гінекологія», НМАПО ім. П.Л.Шупика.