Горохівська Світлана Петрівна

Терапевт
лікар другої категорії
Лікар Горохівська Світлана Петрівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Надає пацієнтам послуги лікаря-терапевта, проводить терапію захворювань різного медичного профілю. Консультує пацієнтів, займається лікуванням хворих з ГРВІ, проблемами шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи, серцевою недостатністю. Здійснює процедуру ультразвукового обстеження черевної порожнини та серця.

Марія
Світлана Петрівна дуже допомогла мені! Я все жалілася на серце, а виявилося що проблема у шлунково-кишковому тракті! Дякую за допомогу і бажаю усього найкращого!

• 1989 р. - ТДМУ (ТДМА) ім. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 1990 р. - інтернатура на базі Гусятинської ЦРЛ.

Курси

• 1994 р. - курси підвищення кваліфікації по терапії та пульмонології на базі Вінницького Державного медичного інституту імені Пирогова в м. Хмельницький;
  • 1995 р. - отримала 2 категорію по терапії;
  • 2002 р. - підвищення кваліфікації з циклу клінічна біохімія на базі Тернопільської обласної лікарні;
  • 2012 р. - отримала сертифікат спеціаліста по терапії;
  • 2015 р. - курси підвищення кваліфікації в українському медичному центрі безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій;
  • 2016 р. - експрес – курс професійної вдосконаленості "Мистецтво лікування".

• член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини.