Головченко Ірина Миколаївна

Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом дорослих та дітей із захворюваннями травної, дихальної, сечовидільної та серцево-судинної систем. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, ЕКГ та УЗД органів малого тазу та черевної порожнини. Лікує ГРВІ, грип, хронічну втому, тривожність, анемію, риніт, холецистит та інші хвороби.

Олександра
Мій сімейний лікар.Я спокійна за своє здоров'я.Дякую безмежно!
Чудовий лікар ,з самого початку знайшов підхід до дитини .Ми дуже задоволені вибором сімейного лікаря
Єлизавета
Кожне відвідування асоціюється з приємними емоціями)) приходиш, як до подруги і розповідаєш, що болить, завжди є розуміння! Приємна та відповідальна Ірина Миколаївна!

• 1998 р. — закінчила Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова.

• 2015 р. — отримала додаткову спеціалізацію по дитячій гематології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика;
  • 2019 р. — проходила тижневе стажування в клініці Medical Park Стамбул, Туреччина.

• 2009-2019 рр. — не одноразово приймала участь у конференціях різноманітного напрямку та проходила стажування за кордоном.

Лікар надає послуги

• первинній огляд;
  • спостереження за станом здоров'я пацієнтів;
  • діагностика і лікування хвороб;
  • призначення додаткових обстежень та аналізів.

Лікар займається лікуванням захворювань

• інфекційні хвороби, поліноз та інші алергічні реакції;
  • ГРВІ та інші простудні захворювання;
  • хронічна втома;
  • проблеми з серцем і судинами;
  • патології нирок, органів шлунково-кишкового тракту;
  • неврологічні збої;
  • легкі травми;
  • порушення обміну речовин.