Гнатюк Наталія Андріївна

УЗД-спеціаліст
Наталія Андріївна Гнатюк спеціалізується в галузі ультразвукової діагностики. Займається проведенням УЗД внутрішніх органів, судин, суглобів та залоз у дорослих да дітей. Виконує доплерографію, ангіографію тощо. Проводить скринінг під час вагітності на усіх строках.

На перше УЗД, коли була вагітна, потрапила до Гнатюк. Така мила жіночка! Сподобалася точність її роботи та вичерпність висновків. Тому на всі наступні УЗД записувалася вже спеціально до неї. Скоро с малим підемо до неї ж на скринінг. Раджу всім.

• 2004 р. - диплом спеціаліста в ВГМУ Пирогова;
  • 2006 р.- інтернатура за фахом «Загальна практика-сімейна медицина».

Курси

• 2009 р. - курси в г. Запорожье за ​​фахом - ультразвукова діагностика (спеціаліст);
  • 2013 р. - курси на тему: "Доплерография периферичних судин";
  • 2013 р -  курс лекцій на тему: "дифузно ураження печінки, портальна гіпертензія";
  • 2013 р. - курси на робочому місці на базі Академічної клініки за спеціальністю - гінекологія;
  • 2016 р. - курс на тему: "Діагностика запальних захворювань підшлункової залози";
  • 2012 р. - конференція "Ультразвукова діагностика в ендокринології";
  • 2012 р. - міжнародна конференція "Еластографія в УЗД молочної, щитовидної залози, а також в гінекології";
  • 2013 р. - обласна конференція "Аналіз роботи УЗД в 2012 році. Дифузно захворювання молочної залози";
  • 2014 р. - обласна конференція лікарів ультразвукової діагностики "Аналіз роботи служби УЗД в 2013 році, удосконалення статистичної звітності по УЗД";
  • 2014 р. - обласна конференція лікарів УЗД "Сучасні досягнення в Ультразвуковий діагностиці" (еластографія).