Гев'як Орест

Невролог
кандидат медичних наук
Лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Напрямок спеціалізації — судинні захворювання головного і спинного мозку, невідкладні стани в неврології. Займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як гострі порушення мозкового кровообігу, хронічна ішемія головного та спинного мозку, неврологічні синдроми патології хребта, соматичних захворювань, травматична хвороба мозку, екстрапірамідні та нейродегенеративні розлади. Є членом Української асоціації з боротьби з інсультом.

05.05.2017
30 листопада '-1р.
Гевʼяк Орест допоміг мені у лікуванні такої складної хвороби як недостатність кровопостачання головного мозку. Стадія у мене була не запущена, проте захворювання саме по собі є складним. Орест призначив комплексне, дієве лікування. Мій стан значно покращився завдяки цьому лікарю.
12.05.2017
30 листопада '-1р.
Уже у літньому віці у мене почалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Хронічна ішемія головного мозку могла призвести до інвалідності. Тому я безмежно вдячний Гевʼяку Оресту за своєчасне діагностування хвороби та за ефективне лікування. Тепер моє життя в безпеці.

• 1979 р. - Львівський державний медичний інститут по спеіальністі "Невролог";
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук.

Курси

• 2015 р. - ПАЦ по темі “неврологія”.

• Член Української асоціації боротьби з інсультом;
  • Член Українського лікарського товариства у м. Львові.