Герман Роман Олександрович

Хірург, Проктолог
Хірург-проктолог Герман Роман Олександрович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.

Ігор
08 января '17г.
Прооперувався у Романа Олександровича з гарним результатом, за що йому велике спасибі. Усі страхи позаду. Попереду нормальне життя. Вже забув, що це таке - коли нічого не турбує. Тепер з успіхом згадую))

• Закінчив Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • Пройшов інтернатуру за спеціальністю "Хірургія" на базі хірургічного центру обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського з проходженням очного циклу інтернатури на базі кафедри хірургії при Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського
  • Пройшов спеціалізацію за напрямом «Проктологія» на базі Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького