Флехнер Володимир Михайлович

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар вищої категорії, доцент Флехнер Володимир Михайлович спрямував професійну діяльність в сфері акушерства та гінекології. Проводить прийоми, огляди та консультації пацієнток. Призначає медичні процедури для боротьбі із різноманітними запаленнями піхви, захворюваннями шийки матки, полікістозом яєчників, міомою матки. Проводить профілактичну роботу щодо запобігання виникненню запальних чи інфекційних уражень.

галина
10 травня '19р.
Врятував мені життя. Це було давно, десь років 36 тому. Один відомий тернопільський лікар поставив мені запалення яєчників і відправив додому.Це з Тернополя до Буданова.В дорозі мені стало гірше, від болю втрачала свідомість.Вернулася знов в лікарню і пішла на прийом до Флехнера В.М. цілком випадково, не знала про нього нічого.Він запідозрив позаматкову вагітність, що підтвердилася і мене негайно сам же оперував! Господь мене направив до нього тоді і тим врятував мені життя! Лікар від Бога !Дай Боже йому здоров*я.
Руслана
Прекрасний спеціаліст
Руслана
Надзвичайно професійна і тактовна людина. Колись, незнаючи жодного лікаря з перинатального центру над озером, ми в коридорі питати людей . І всі в один голос твердили : Володимир Михайлович. І я досі вдячна. Коли жінкам з кісткою як апельсин, видаляти яєчник, то лікар препаратами вилікував мене. Щиро вдячна за це . Огляд проводить дуже делікатно. Рекомендую. Я впевнена в професіоналізму.
Романа
Чудовий професіонал. Не знаючи нікого в клініці, ми питали в коридорі до якого лікаря піти. Всі твердили до Флехнера В.М. Завдяки йому при наявності кісти яєчник не видалили , а пролікувавши, зберегли. Моя дитина з'явилася відразу після лікування. Щиро вдячна . Таких лікарів мало. Делікатний і професійний.

• 1965 р. – Тернопільський Державний медичний інститут;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач