Філоненко Людмила Адамівна

Педіатр, Кардіоревматолог
Лікар Філоненко Людмила Адамівна спеціаліст в галузі педіатрії. Займається лікуванням дітей з порушенням роботи серцево-судинної системи. Організовує кардіологічні консультації. Проводить діагностику з використанням ритмокардіографії, сцинтиграфії міокарда, аогтографії, електрокардіографії. Надає інформацію про відхилення в роботі серця дитини та призначає відповідне лікування.

Діана
13 января '17г.
Не така вже страшна хвороба, коли маєш справу с грамотним лікарем,що любить свою справу. Філоненко нас заспокоїла, та розробила нам дуже дієвий курс для лікування дитини. Поки що обходимось без оперативного втручання, і є дуже обнадійливі результати. Людмила Адамівна чудовий педіатр!

• Закінчила Львівський державний медичний інститут за спеціальністю "Педіатрія"
  • Пройшла спеціалізацію за фахом «Дитяча кардіоревматологія» в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України