Фединяк Анна Василівна

Генетик, Завідувач відділення
21 рік досвіду
Завідувач ембріологічним відділенням, кандидат біологічних наук. Надає консультації з питань генетичних захворювань парам, які планують народження дитини, вагітним, жінкам з невиношуванням плода, при безплідді. Проводить генетичний скринінг. Володіє методиками запліднення in vitro, заморожування і зберігання ембріонів людини, сперми і тестикулярного біоптату, вітрифікації ооцитів та ембріонів. Член Президії Українського клубу ембріологів, член редакційної колегії журналу «Клінічна ембріологія в Україні».

02.04.2017
30 листопада '-1р.
З роками здоровʼя чоловіка почало погіршуватися, а так як у майбутньому ми плануємо ще двох дітей, вирішили звернутися до Анни Василівни. Вона запропонувала кріоконсервацію сперми. Чоловік згодився, бо він на все готовий задля продовження роду. Процедура пройшла успішно. Тепер ми перестрахувалися.
09.04.2017
30 листопада '-1р.
У мене проблема невиношування плоду. Кілька разів моя вагітність закінчувалася трагічно. Звернулася до Анни Василівни. Вона призначила мені лікування, дала багато корисних порад. Я знову завагітніла і через девʼять місяців я стала щасливою мамою. А все завдяки Фединяк Анні Василівні.

• 1996 р. - Біологічний факультет Львіського державного університету імені Івана Франка.

Курси

• 2001 р. - курс за темою - Методика запліднення in vitro вивчала в клініці акушерства та гінекології Московської Медичної Академії ім. І.М. Сеченова;
  • 2004 р. - навчання в рамках виїзних навчальних курсів "Мікрохірургічний метод запліднення – ICSI в програмах IVF" та "Методика заморожування і зберігання ембріонів людини, сперми і тестикулярного біоптату (теоретичні та практичні навики)" в клініці "Оптимальне здоров’я" під керівництвом завідувача ембріологічним відділенням Н.С. Камалєтдінова;
  • 2005 р. - навчання в клініці "ISIDA‐IVF" (Київ) з курсу "Репродуктивна ембріологія";
  • 2007 р. - підвищення кваліфікації на курсах "Актуальні питання репродукції людини" у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі клініки "Надія" (Київ);
  • 2008 р. - курс за темою - "Допоміжний хетчінг" у клініці "SIMS" (Дублін, Ірландія);
  • 2009 р. - курс за темою - Методика вітрифікації ооцитів та ембріонів знайомилась в клініці "ISIDA‐IVF" (Київ);
  • 2013 р. - підвищення кваліфікації на прекурсі з клінічної ембріології в рамках Міжнародного симпозіуму з питань репродуктивної медицини "Теорія і практика репродукції людини" (м. Львів) та рre‐congress course "Cryopreservation – What is hot and what is cold?" Special Interest Group Embryology, (London‐UK).

• Член Президії Українського клубу ембріологів;
  • Член редакційної колегії журналу "Клінічна ембріологія в Україні".