Джигора Алла Броніславівна

Ембріолог, Цитолог
Доктор Джигора Алла Броніславівна спеціалізується на питаннях ембріології та репродуктології. Консультує пацієнтів стосовно кріоконсервації сперми та ембріонів, проведення процедури ЕКО та ICSI. Спеціалізується на редукції ембріона та їх культивації, в роботі користується новітніми методами та технологіями. Лікує проблеми пов'язані з жіночим та чоловічими статевим здоров'ям, а також лікує дотичні хвороби щитовидної залози та імунної системи що впливають на репродуктивну функцію.

Тетяна
Дякую за детальну консультацiю стосовно процедури ЕКО. Отримала вiдповiдi на всi питання, що мене турбували. Нарешті я наважилась спробувати.

• 2002 р. - Житомирський державний педагогічний університет ім. І.Франка, "Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Хімія.".

Курси

• 2011 р. - курси спеціалізації за фахом "клінічна лабораторна діагностика", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Київ;
  • 2015 р. - курси спеціалізації за фахом "ембріологіяР, клініка "Ілай", Київ;
  • 2013 р. - "Міжнародний семінар Актуальні питання контролю і управління гемостазу в кардіохірургії за допомогою апарату TEG 5000", Москва.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Гинеколог-эндокринолог, УЗИ-специалист