Дудник Ольга Олексіївна

Психолог, коуч
Психолог і коуч. Вирішую болі підприємців щодо стосунків. Допомагаю Атлантам розправити плечі. 12 років у психології.

Світлана
Дуже хороший лікар! Підбадьорює, вислуховує і розуміє людину. Після першого сеансу стало легше. Хочу продовжити спілкуватися.
Ігор
Приємно спілкуватися,розуміючи людина. Перший психолог в моєму житті,розвантажила істотно мозок,стало легше. Хочеться продовжити спілкування.
Юлія
Кваліфікований спеціаліст, компетентна у своїй справі. Легко вміє знайти правильний підхід до людини і допомогти справитись з ситуацією. Рекомендую.

• 2015 - ДДПУ (Слов’янськ) Спеціалізація «Практичний психолог»

• Міжнародний Еріксоновський Університет коучинга. Диплом професійного коуча;
  • Інститут гештальта і психодрами. I ступінь - «Введення в гештальт-терапію/гештальт-консультування. Контакт із собою та іншими»;
  • Онлайн Інститут Практичної Психології «Фаза Росту»

Лікар займається лікуванням захворювань

• Психологія стосунків;
  • Контакт із собою та протилежною статтю;
  • Відчуття самотності;
  • Проблемами у стосунках ;
  • Відсутність внутрішньої гармонії ;
  • Розкриття жіночності;
  • Саморозвиток;
  • Самореалізація ;
  • Коучинговий супровід у досягненні цілей
Схожі спеціалісти:
Психолог, когнитивно-поведенческий консультант. Специалист по профориентационному консультированию, психодиагност.
Врач-психолог, детский психолог, психотерапевт по работе с детьми и родителями в гуманистическом подходе