Дробіняк Володимир Михайлович

Уролог
5 років досвіду
лікар другої категорії
Консультація 345 грн.
Лікар-уролог, займається діагностикою та лікуванням хвороб, що виникають в сечостатевій системі. Проводить лікування еректильної дисфункції, фімозу, циститу, гідроцеле, простатиту. Володимир Михайлович є активним учасником конференцій з питань урології.

або звертайтеся за телефоном:

+38 (032) 232-85-39 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініках:
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Львів вул. Зубрівська, 21 р.Сихівський

Відгуки пацієнтів

Богдан
10 січня '17р.
Дуже поважаю цього лікаря. Допоміг мені з моєю делікатною проблемою. Сподобалася і робота, і відношення до паціента
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2010 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького, спеціальність "Лікарська справа";
  • 2012 р. - інтернатура по спеціальності урологія в Комунальній міській клініці м. Львів (урологія, онкоурологія, сексологія, андрологія).

Курси

• 2011 р. - міжнародна урологічна науково-практична конференція, м. Трускавець;
  • 2012 р. - сертифікат лікаря-уролога;
  • 2012 р. - урологічна науково-практична конференція "Урологія сьогодні", м. Львів;
  • 2015 р. – науково-практична конференція "«Сучасні підходи до діагностики та корекції розладів сексуального здоров’я", м. Львів;
  • 2016 р. – науково-практична конференція "Малоінвазивні технології в урології".

Участь в асоціаціях

• Член асоціації урологів України.