Дробіняк Володимир Михайлович

Уролог
лікар другої категорії
Лікар-уролог, займається діагностикою та лікуванням хвороб, що виникають в сечостатевій системі. Проводить лікування еректильної дисфункції, фімозу, циститу, гідроцеле, простатиту. Володимир Михайлович є активним учасником конференцій з питань урології.

Богдан
Дуже поважаю цього лікаря. Допоміг мені з моєю делікатною проблемою. Сподобалася і робота, і відношення до паціента

• 2010 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького, спеціальність "Лікарська справа";
  • 2012 р. - інтернатура по спеціальності урологія в Комунальній міській клініці м. Львів (урологія, онкоурологія, сексологія, андрологія).

Курси

• 2011 р. - міжнародна урологічна науково-практична конференція, м. Трускавець;
  • 2012 р. - сертифікат лікаря-уролога;
  • 2012 р. - урологічна науково-практична конференція "Урологія сьогодні", м. Львів;
  • 2015 р. – науково-практична конференція "«Сучасні підходи до діагностики та корекції розладів сексуального здоров’я", м. Львів;
  • 2016 р. – науково-практична конференція "Малоінвазивні технології в урології".

• Член асоціації урологів України.