Доценко Вікторія Юріївна

УЗД-спеціаліст
Лікар Доценко Вікторія Юріївна - спеціаліст з ультразвукової діагностики. Досвід роботи 6 років. Проводить складну діагностику захворювань. Спеціалізується на патологіях органів зору, кишкового тракту та м'яких тканин. Досліджує стан усіх органів та систем організму. Спеціалізується трансректальній діагностиці.

Тетяна
Робота у доктора Доценко не дуже проста, вимагає величезних знань, уважності та зосередженості. Вона з нею висококласно справляється. Побільше б нам таких лікарів і люди б швидше видужували, завдяки якісній діагностиці захворювань. Дякуємо!

• 2010 р. — Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, лікувальний факультет;
  • 2012 р. — інтернатура за спеціальністю "внутрішня медицина" на базі 4-тої міської клінічної лікарні.

Курси

• 2012 р. — сертифікат лікаря-терапевта;
  • 2014 р. — сертифікат лікаря УЗдіагностики;
  • 2016 р. — стажування на базі Лікарні швидкої Медичної Допомоги: "Терапія невідкладних станів";
  • 2016 р. — тематичне вдосконалення на базі ЛШМД "Вибрані питання в терапії";
  • 2016 р. — стажування на базі науково-діагностичного центру "Сімекс-соно" "УЗД-зорового аналізатора";
  • 2017 р. — конференція "УЗД в гінекології з елементами ультрасонографії молочної залози".

• Член асоціації лікарів УЗД України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист