Чумало Адріян

Анестезіолог
Доктор Чумало Адріян надає консультації анестезіолога, спеціалізується в галузі дитячої анестезіології. Здійснює підбір оптимального способу анестезії, дозування знеболюючих засобів для проведення операції з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, наявності супутніх захворювань, алергії на певні препарати. Володіє прийомами психологічної підготовки дитини до майбутньої операції. Проводить анестезіологічні заходи, контролює стан хворого під час і після хірургічного втручання.

Мар'яна
Хороший лікар,професіонал своєї справи
Поліна
23 травня '17р.
Я зверталась до лікаря Чумало, за консультацією по знеболювальним препаратам. Його відповідь була досить змістовною, та дуже мені допомогла. Дякую.
Юлія
16 травня '17р.
У Андріяна консультувалась стосовно методів та дозування анестезії. Мама дуже хвилювалась стосовно операції, тому я вирішила, що консультація зайвою не буде. Лікар Чумало запропонував бути присутнім на операції, що бути впевненим в успіху на всі 100%. Ми щиро дякуємо Андріяну за допомогу.