Брокарєв Віктор Георгійович

Кардіолог
Кардіолог Брокарєв Віктор Георгійович спеціалізується на діагностиці і лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Надає повну консультацію щодо стану здоров’я пацієнта. Діагностую вроджені і придбані серцеві вади. Лікує артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця, інфаркт міокарда, стенокардію, аритмію, серцеву недостатність, аневризм, атеросклероз та хвороби, яким притаманне тромбування. Проводить сцинтиграфію міокарда та ритмокардіографію. Завдяки сучасному обладнанню, практикує перикардектомію. Проводить зняття тахікардії. Великий досвід в лікування вроджених пороків серця.

Раїса
10 января '17г.
Хочу подякувати Віктору Георгійовичу за те, що позбавив мене від нападів тахікардії. Терпіти далі це було нестерпно.

• Закінчив Вінницький державний медичний університет ім. Пирогова
  • Пройшов спеціалізацію за фахом «Кардіологія» та «Медицина невідкладних станів» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України