Бондаренко Олексій Вікторович

Хірург, Проктолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Доктор спеціалізується в області хірургії та проктології. Виконує УЗД кишківника, проводить оперативні втручання на шлунку, кишечнику і жовчовивідних шляхах. Лікує геморой, парапроктит та інші захворювання прямої кишки. Проходив стажування в клініках Франції, Німеччини та Швейцарії.

Михайло
Звертався до лікаря по допомогу, він запропонував невеличку операцію. Спочатку я сумнівався, але потім вирішив довіритися лікарю. Все пройшло добре, почуваюся краще. Дякую, що настояли на лікуванні.

• 2003 р. - лікувальний факультет №1 Донецького Національного медичного університету (ДонНМУ) з відзнакою;
  • 2005 р. - інтернатура та магістратура по Хірургії на базі «Клініки загальної хірургії та проктології Донецького обласного територіально-клінічного об'єднання» (ДОКТМО).

Курси

• 2013 р. - спеціалізація у ЛНМУ ім. Д.Галицького, присвоєно звання фахівця-проктолога;
  • Є автором і співавтором  48 друкованих наукових робіт та 9 патентів України;
  • неодноразово стажувався у багатьох медичних закладах України, а також Росії, Франції, Швейцарії, Німеччини.