Бондар Тетяна Вікторівна

Дерматовенеролог, Косметолог
9 років досвіду
Лікар Бондар Тетяна Вікторівна займається лікуванням захворювань, що відносяться до дерматовенерології. Отримала кваліфікацію косметолога. Проводить сеанси мезотерапії обличчя та очей. Для досягнення максимального лікувального ефекту на практиці використовує ін’єкції бутулотоксина. Призначае медичні процедури для лікування акне, екземи, псоріаза та уражень шкіри, спричинених грибковими інфекціями.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (035) 240-55-39 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініці:
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б

Відгуки пацієнтів

Юлія
17 липня '17р.
Була на чистці обличчя - 15 хв і на вихід. З моїм себорейним дерматитом пані лікар сказала, що в мене майже ідеальна шкіра. висновк робіть самі. Схоже на конвеєр. Більше пацієнтів-більше грошей. Якість значення не має
Тетяна
07 червеня '17р.
Дуже хороший та висококваліфікований лікар! Дбайливо віднеслася до лікування . Рекомендую !!
Ірина
23 травня '17р.
Відвідувала "спеціаліста" в клініці Хміля у свій час. Після процедур почалося підшкірне висипання по усьому обличчю. Лікарка відмовилася взагалі зі мною говорити і її єдиний аргумент був, що "такого раніше не бувало і не може бути, що таке сталося".
Костянтин
05 жовтня '16р.
Лікарка уважна та дбайлива. Ретельно веде обстеження, назначає ліки.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2008 р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 2010 р. - Національна медична академія післядипломної освіти ім. І. Я. Шупика за спеціальністю «Дерматовенерологія».

Курси

• 2009 р. - Професійні курси учбово-виробничого центру «Студія-АРТ», за фахом «Косметологія обличчя та тіло».
  • 2010 р. - Професійний курс навчання за фахом мезотерапія, ботулотоксин, філери в косметології.