Бондар Тетяна Вікторівна

Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар Бондар Тетяна Вікторівна займається лікуванням захворювань, що відносяться до дерматовенерології. Отримала кваліфікацію косметолога. Проводить сеанси мезотерапії обличчя та очей. Для досягнення максимального лікувального ефекту на практиці використовує ін’єкції бутулотоксина. Призначае медичні процедури для лікування акне, екземи, псоріаза та уражень шкіри, спричинених грибковими інфекціями.

Юлія
Була на чистці обличчя - 15 хв і на вихід. З моїм себорейним дерматитом пані лікар сказала, що в мене майже ідеальна шкіра. висновк робіть самі. Схоже на конвеєр. Більше пацієнтів-більше грошей. Якість значення не має
Тетяна
Дуже хороший та висококваліфікований лікар! Дбайливо віднеслася до лікування . Рекомендую !!
Ірина
23 травня '17р.
Відвідувала "спеціаліста" в клініці Хміля у свій час. Після процедур почалося підшкірне висипання по усьому обличчю. Лікарка відмовилася взагалі зі мною говорити і її єдиний аргумент був, що "такого раніше не бувало і не може бути, що таке сталося".

• 2008 р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 2010 р. - Національна медична академія післядипломної освіти ім. І. Я. Шупика за спеціальністю «Дерматовенерологія».

Курси

• 2009 р. - Професійні курси учбово-виробничого центру «Студія-АРТ», за фахом «Косметологія обличчя та тіло».
  • 2010 р. - Професійний курс навчання за фахом мезотерапія, ботулотоксин, філери в косметології.