Новосад Андріана

Реабілітолог
Андріана Новосад - фахівець фізичної реабілітації. Займається відновленням функцій організму після травм та при різних патологіях.

Марія
З першої зустрічі зрозуміла, що можу довірити реабілітацію своєї дитини Андріані. Дуже вихована, ввічлива, гарно розуміється в своїй роботі, уважна до пацієнта. Наше відновлення у Новосад було цікавим для дитини, корисним, гарні та швидкі результати нас навіть здивували. Дякуємо!
Николай
После травмы мне был необходим курс реабилитации. Очень рад, что обратился к доктору Новосад. Благодаря ей я полностью восстановился.
Олег
Андріану дуже гарно пам’ятаю - привітна людина та старанний лікар. Моїй доньці було цікаво та корисно лікуватись у неї, результати відмінні.

• Львівський державний університет фізичної культури.
Схожі спеціалісти:
Косметолог, реабилитолог, мануальный терапевт, пульмунолог, вертебролог, семейный врач
Невролог, Рефлексотерапевт, Гомеопат, Мануальный терапевт, Психотерапевт, Реабилитолог