УЗИ головного мозга в Запорожье в воскресенье - Вознесенский район

Бойченко Анастасія Валерієвна
Богомолова Галина
Прошла курс лечебного массажа у Ярослава.Мастер своего дела,владеет разными техниками ,в том числе иглотерапией.Прошли боли в спине,улучшилось самочувствие.Очень благодарна.
Гарьковина Тетяна
Шановний Акімов О,О.,дозвольте висловити Вам безмежну вдячність за надану мені кваліфіковану допомогу,за доброзичливе ставлення.Я рекомендувала Вас своїм знайомим і вони отримали професійну допомогу і залишились задоволені вашою роботою .Бажаю Вам здоров"я,продовжувати робити свою велику справу.
Дмитрий
Хочу поблагодарить врача уролога максима Викторовича профисионал своего дела всем советаю и ще раз большое спасибо!!!
Жанна
Він уважно ставиться до клієнтів, ретельно розповідає, що і як потрібно робити. Я дуже йому вдячна, що порекомендував мені хорошого суміжного спеціаліста. Я не проти ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться. Рекомендую!
Елезавета
Уважний лікар, мені все сподобалося. Була у нього тільки перший раз. Спеціаліст призначила додаткові аналізи, ми домовилися про повторний візити, щоб призначити відповідне лікування. Від першого прийому враження позитивне. Дякую

К сожалению,

по направлению "УЗИ головного мозга" клиник и диагностических центров в Запорожье в Вознесенском районе на сайте likarni.com не найдено.

Вы можете выбрать другую подходящую клинику в Вашем городе

Найти клинику
Запорожье ул. Независимой Украины, 68 А
8,4
Запорожье ул. Мира, 3
6,9
Запорожье пр-т Соборный, 158 (бизнес центр "Форум", оф. 258)