Рентген органів грудної клітки в Вінниці в суботу

Латерографія (травма грудної клітини) 150 грн.
Рентген органів грудної клітини (3 проекції) 200 грн.
Рентген органів грудної клітини (прямий) 160 грн.
Рентген органів грудної клітини (прямий, боковий) 180 грн.

Сб
Дмитро
На протязі більше двох років обстежуюсь та лікуюсь в цій прекрасній клініці. Дуже зручний спосіб запису на прийом як до сімейного лікаря та спеціалістів. Персонал ввічливий, уважний, приємне спілкування . Якщо цінуєте свій час та хочеш отримати кваліфіковану медичну допомогу то це в центр " Моє здоров'я". Своїм сімейного лікарем Богуславським Анатолієм Ігоревичем дуже задоволений , призначає індивідуальне лікування і що приємно є зворотний зв'язок, турбується чи є покращення чи прдіяли ліки. Всім раджу цей центр діагностики та лікування.
Гончаренко Світлана Олександрівна
Гарне ставлення, як до пацієнта, дуже задоволена
Микола
Проходив в медичному центрі на Хм. шосе, 92 курс масажу. Сподобалось, гарний фахівець, гарна людина, спеціаліст своєї справи! Дякую!
Дятел Світлана
Сьогодні була в клініці Моє здоровʼя, на прийомі у гінеколога Карпенко Наталія Вікторівна , це найкращий гінеколог в якого я була
Людмила Володимирівна
Хочу подякувати всьому персоналу клініки "Моє здоров'я" на пр.Юності, 18. Відмітити професіоналізм лікаря Паненко Максима Васильовича та всієї команди, яка працює із ним. Персонал дуже привітний та уважний. Перед та післяопераційний період пройшов на "позитиві" як з моєї сторони так і з боку команди клініки) Добра усім, здоров'я та миру Вам! Один невеликий мінус, що саме на пр. Юності, в клініці не має можливості розрахунку карткою. А в загальному все на "відмінно"
Рекомендуємо!!

На жаль,

за напрямком "Рентген органів грудної клітки" лікарень та діагностичних центрів в Вінниці на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,1
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
6,9
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
8,7
Вінниця вул. Пирогова, 10