Діагностичні центри Львова в Залізничному районі (цілодобово)

Кольпоскопія 400 грн.
Доплерометрія в гінекології 450 грн.
ЕКГ 500 грн.
ЕХО-кардіографія 750 грн.

Сб Нед Цілодобово
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
Максим
На жаль враження про медичний центр Біомед у Львові на Драгана 4 не приємні. Я 29.01.2022 р. перший раз звернувся до цього закладу і моє враження будувалося с самого початку у спілкуванні з адміністратором ще до зустрічі з лікарем. Якій повідомив що вони не видають звичайні медичні маски пацієнтам які прийшли на консультацію. Вдумайтесь, медичний центр не видає медичні маски які коштують в закупці копійки, але бере за консультацію 500 грн. Що говорить тільки про одне, вони не турбуються про ваше здоров'я, а їх турбують тільки гроші. Мені прийшлось з температурою йти на вулицю шукати аптеку щоб купити маску для того щоб зайти в Біомед. Це жлобство Біомед. Про яку турботу до пацієнтів можна казати!!! Також в Біомед не видають бахіли. Но добре що бахіли вони не заставляли купувати. Далі, коли я звернувся до адміністратора з проханням надати мені номер телефона керівництва, вона мені повідомила що в керівництва не має службового номера, а тільки особистий, тому вона мені його не дасть. Брехня від адміністратора зразу викликала сумніві щодо професійності взагалі всього медичного закладу. Не раджу ходити в цей медичний заклад.
Віталія
Дуже задоволена відвідуванням Приємний персонал затишна атмосфера Лікар невропатолог прекрасно проконсультувала нас та надала доступну інформацію

На жаль,

лікарень та діагностичних центрів у Львові в Залізничному районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
  • МРТ головного мозку з ангіографією судин 2 690
  • МРТ зорові нерви (дообстеження) 950
  • МРТ внутрішнього вуха (дообстеження) 950
  • МРТ судини шиї (дообстеження) 950
  • МРТ головного мозку за епіпротоколом (додаткова програма у трьох проекціях з одноміліметровими зрізами) 2 950
Львів вул. Щирецька, 36/5
  • Електрокардіограма серця (ЕКГ 12-каналів) 300
  • Електрокардіограма серця (ЕКГ 12-каналів) без трактування 150
  • Добовий моніторинг артеріального тиску 500
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограмма 550
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограмма + електрокардіограмма (ЕКГ 12-каналів) серця 700
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
  • УЗД одного суглоба 590
  • УЗД 2-ох суглобів (парних, тобто – 2 колінні, 2 кульшові, 2 гомілково-ступневі, тощо) 790
  • УЗД м'язевої тканини однієї анатомічної ділянки 490
  • УЗД комплекс Чоловіча урологія (нирки, сечовий міхур, яєчка, простата, включаючи трансректальне обстеження) 690
  • УЗД органи черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка) 550
Львів вул. Караджича, 29 Б
  • Кольпоскопія 400