МРТ придаткових пазух носа у Львові в неділю - Шевченківський район

МРТ додаткових пазух носа 1150 грн.
МРТ приносових пазух та порожнини носа 2850 грн.

Олег
Найщиріша подяка старанному й уважному персоналу центру, їхньому прагненню надати максимум підтримки і допомоги клієнту у подоланні його недуга
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!

На жаль,

за напрямком "МРТ придаткових пазух носа" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Шевченківському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,6