МРТ м'яких тканин у Львові цілодобово

МРТ м'яких тканин шиї (гортань, носоглотка, щитоподібна залоза) 3250 грн.
МРТ м’яких тканин шиї (гортань, носоглотка, щитоподібна та паращитоподібна залози) 3250 грн.
МРТ м’яких тканин шиї 1800 грн.
МРТ м’яких тканин шиї до та з контрастуванням 3800 грн.

Сб Цілодобово
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
Богдан
Спеціалісти своєї справи. Привітний персонал.

На жаль,

за напрямком "МРТ м'яких тканин" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
  • МРТ м'яких тканин шиї (гортань, носоглотка, щитоподібна залоза) 3 250
8,5
Львів вул. Миколайчука, 9
р.Шевченківський
  • МРТ м’яких тканин шиї (гортань, носоглотка, щитоподібна та паращитоподібна залози) 3 250
СДС
8,5