4D УЗД у Львові - Франківський район

Дар'я
Клініка ДВ супроводжує мою вагітність і можу сказати тільки хороше ❤️. Дякую Марті Володимирівні за професіоналізм та чудовий настрій, який вона дарує нам під час кожного огляду
Чудовий лікар! Справжній професіонал своєї справи! Людяний, чесний, порядний, доброзичливий. Рекомендую!
Дуже хороший лікар! Справжній професіонал своєї справи. Людяний, чесний, доброзичливий. Рекомендую!
Щиро дякую Рибчинському Гордію Олеговичу, за вчасно виявлену, серйозну проблему на ранньому етапі, та прооперовано. Лікар дуже хороший, уважний, професіонал у справах мамології та онкохірургії!!!
УЛЯНА
Вперше звернулась до Марти Володимирівни на 6-му тижні вагітності, в неї ж зробила перше УЗД свого малюка і отримала кваліфіковані та дієві рекомендації щодо подальших кроків для збереження та виношування, адже вагітність виявилась непростою та з певними ускладненнями. Марта Володимирівна призначила мені курс лікування, аналогічний тому, що в стаціонарі, але пройшла я його вдома без лікарняних палат та зайвих стресів, за що дуже вдячна лікареві! Єдиним "неприємним" моментом нашого спілкування і лікування була цьогорічна літня відпустка лікаря:)), адже я дуже хвилювалась хто мене прийме і фахово проконсультує у разі виникнення якихось проблем чи загострень. На щастя, все добре, і сьогодні ми з синочком йдемо на наш довгоочікуваний прийом:) Велике спасибі Марті Володимирівні за людяність, розуміння, терпіння, увагу, знання та професіоналізм!
Наталя
Була на прийомі у Марти Володимирівної ,яка уважно вислухала і заспокоїла,зробивши необхідні обстеження ,все ретельно пояснила і призначила лікування. Дуже добра як людина, і як лікар уважна,розумна і кваліфікована.

На жаль,

за напрямком "4D УЗД" лікарень та діагностичних центрів у Львові во Франківському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
5,4