Эхогистеросальпингография (ЭхоГСГ) в Киеве - Подольский район

Эхогистеросальпингография 1600 грн

Сб
Наталія
Дружня атмосфера, клініка європейського рівня, але насамперед людяність і професіоналізм лікарів.Окрема подяка Марухно Валерію Васильовичу, многая літа
Лілія
Дуже досвідчений та уважний лікар!!! Вивчає проблему до дрібниць. Компетентний, висококваліфікований. Була у багатьох лікарів, але саме цей лікар допоміг. Рекомендую!!!
Лікар дуже уважний, співчутливий і кваліфікований. Я залишилася задоволена прийомом. Продовжую лікування, та вже відмічаю поліпшення свого самопочуття. Низький Вам уклін за проведену роботу, та Ваші знання! Щиро вдячна!
Ірина
Лікар компетентний. На консультації детально вивчила суть проблеми: подивилася аналізи, розпитав про все. Першою консультацією ми з сином залишилася дуже задоволені. Спасибі лікаря за вичерпні відповіді на наші запитання, та лікування.
Сніжана
Інколи за станом здоров'я доводиться відвідувати різні медичні заклади. І хочу сказати Вам що "Мудрий Лікар" установа виского рівня. Колектив який там працює достойні насити звання "Медики"! Тепер буду звертатися за допомого лише до них.
Сергій
Відвідувава медичний цент "Мудрий Лікар". Все дуже сподобалося. За будь яких питань буду зветатися лише туди, та рекомендуватиму родичам, близьким та знайомим.
Киев Антифеевка ул. Алексея Терехина, 4
м.Почайна27 7 м.Тараса Шевченко34 7
АМЦ «Мудрий Лікар» — клиника, которая оказывает широкий спектр лечебно-диагностических услуг по таким направлениям — лечение бесплодия, ведение беременности и оперативная гинекология. В центре также можно записаться на прием к педиатру и урологу.
5,7
Киев ул. Почайнинская, 25/49, офис 73
м.Контрактовая площадь
  • УЗД прохідності маткових труб ( ехосальпінгографія) 1 150
Многопрофильная клиника "EuReCa" (Эврика) специализируется в области интенсивной терапии, включая поддержку или замещение функций жизненно важных органов пациентов, и нефрологии, включая лечение гемодиализом. Клиника существует с 2016 года, объединяет команду единомышленников с богатым практическим опытом и навыками.
  • Черезстравохідне ЕхоКГ 650