Рентген органов грудной клетки в Киеве (метро Дворец спорта)

Цифрова рентгенографія грудини (2 проекції)(без друку знімку на плівці) 684 грн
Цифрова рентгенографія грудного відділу хребта (2 проекції)(без друку знімку на плівці) 684 грн
Цифрова рентгенографія грудного відділу хребта для визначення ступеню сколіозу (1 проекція)(без друку знімку на плівці) 611 грн
Цифрова рентгенографія органів грудної клітини (1 проекція)(без друку знімку на плівці) 650 грн
Цифрова рентгенографія органів грудної клітини (2 проекції)(без друку знімку на плівці) 829 грн
Найдена 1 клиника

Сб Вс
Тетяна
Відмінна робота.ОТРИМАЛА ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ У БАГАТЬОХ ЛІКАРІВ КЛІНІКИ... РЕКОМЕНДУЮ ВІДВІДАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТЕР.
Наталія
Зверталась на консультаціяю до терапевта Власенко Анастасії Миколаївни, дуже задоволена. Вічливий, уважний лікар, професійний підхід. Дуже рекомендую.
Ганна
Не можу не написати слова подяки лікарю СирніковІй І.В.- це справжній фахівець своєї справи, чуйна, уважна людина, що зараз дуже рідко буває. Вже після перших хвилин спілкування я відчула велике бажання лікаря допомогти, а ще й підтримати!!!!! Вдячна безмежно!!!
Олександр
Рекомендую цього лікаря! Кваліфікований спеціаліст з великої літери. Діагностувала в мене гайморит на відміну від попередього лора. Через не своєчасне діагностування (3 НЕДІЛІ) були ускладнення, з якими лікар успішно справилась. Лікар робила мені пунцію. Сподобалось, що Катерина Павлівна завжди роз'яснює кожну деталь з приводу захворювання, процедур та лікування.
Майя
Была впервые, доктор внимательна и вежлива. На все свои вопросы получила ответы. Рекомендую однозначно
Евгений
Попал на прием к доктору через страховую. Все на высшем уровне-очень внимательная, очень уважительное отношения, рекомендации четкие и по делу. Спасибо, теперь знаю к кому обратиться, если будет нужно
Киев ул. Большая Васильковская, 54 Б
м.Олимпийская4 1 м.Дворец спорта10 5 м.Площадь Украинских героев8 4
Медицинский центр "ИНГО" на Большой Васильковской — современная многопрофильная клиника для всей семьи. Основные направления работы центра — педиатрия, функциональная диагностика, кардиология, гинекология, маммология, онкология, травматология и ортопедия, стоматология, неврология, эндокринология и другие. Учреждения оснащено новейшим оборудованием, благодаря чему врачи быстро диагностируют болезни и назначают эффективное лечение.
  • Цифрова рентгенографія грудини (2 проекції)(без друку знімку на плівці) 684
  • Цифрова рентгенографія грудного відділу хребта (2 проекції)(без друку знімку на плівці) 684
  • Цифрова рентгенографія грудного відділу хребта для визначення ступеню сколіозу (1 проекція)(без друку знімку на плівці) 611
  • Цифрова рентгенографія органів грудної клітини (1 проекція)(без друку знімку на плівці) 650
  • Цифрова рентгенографія органів грудної клітини (2 проекції)(без друку знімку на плівці) 829