УЗД органів калитки в Хмельницькому цілодобово

УЗД органів калитки (яєчка, придатки яєчок) 360 грн.
Комплесне УЗД «чоловіче» (УЗД органів черевної порожнини та нирок, наднирників, УЗД органів калитки, УЗД передміхурової залози та сечового міхура із залишковою сечею) 1050 грн.
УЗД органів калитки 500 грн.

Сб Нед Цілодобово
Олена
Хороші відгуки про спеціалістів клініки! Хочу попасти на прийом до лфкаря по захворюваннях суглобів! Дуже сильно болить коліно! Дякую!
Діана
Дуже хороший персонал і гарне обслуговування.Рекомендую лікаря гінеколога Бойко Наталю Сергіївну. Професіонал своєї справи. Поставила правильний діагноз і вилікувала. Працює на результат. Дуже хороша людина. Рекомендую саме Наталю Сергіївну!
Катя
Ідеальний лікар
Дуже гарне обслуговування, вічливий персонал була у лікаря гінеколога Бойко Наталі Сергіївни дуже гарний спеціаліст чуйна , до чужих проблем , порадила які аналізи зробити , дуже рекомендую !!!
Наталія
Так це лікар від бога він лікував мого сина я вдячна. Дай боже йому здоров'я і сили.
Владислав
Ходил к врачу по наводке. Специалист хороший, подход современный, за что я и ценю врачей. Мало кто из действующих докторов прислушивается к современной медицине, чаще диагностика и лечение осуществляются по старым методам. Так что огромный плюс Валерию Владимировичу за нестандартный подход!

На жаль,

за напрямком "УЗД органів калитки" лікарень та діагностичних центрів в Хмельницькому на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,4
Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх
  • УЗД органів калитки (яєчка, придатки яєчок) 360
  • Комплесне УЗД «чоловіче» (УЗД органів черевної порожнини та нирок, наднирників, УЗД органів калитки, УЗД передміхурової залози та сечового міхура із залишковою сечею) 1 050
9,2
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2