Кабінет ЛОР-хірурга Тимощук О. Б.

8.8
Рівне, вул. Карнаухова, 25 А

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет отоларинголога Тимощука Олександра Борисовича проводить консультації та лікування пацієнтів, які мають захворювання ЛОР-органів у дітей та дорослих. В кабінеті працює лікар вищої кваліфікаційної категорії. Основні послуги, які отримують пацієнти:

• консультація фахівця;
  • лікування запальних процесів ЛОР-органів;
  • проводить хірургію пазух носа за допомогою шейвера;
  • отопластика;
  • ринопластика.

Основні переваги роботи приватного кабінету — сучасні умови лікування, високий рівень кваліфікації лікаря, індивідуальний підхід. Кабінет отоларинголога Тимощука — це професійна медична допомога пацієнтам, які страждають на гострі та хронічні хвороби вуха, горла, носа.

• Ціни на послуги

• Консультація отоларинголога-хірурга

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Олександр
24 березеня '20г.
Звернувся до Олександра Борисовича з кістою гайморової пазухи, і хочу вас запевнити, лікар дійсно знає свою справу, на думку знайомих це єдиний лікар такого високого рівня на західній Україні. Операція пройшла успішно, заодно й вирівняли мені перегородку. Пишу цей відгук вже 1,5 місяця після операції, все прекрасно, ніс дихає вільно і без затруднень) Дякую!
Ірина
17 травня '18г.
Звернутися до лікаря поради друзі. Не одноразово чула, що це хороший спеціаліст. Звернулася з проблемою, яку мала ще з дитинства - не правильна форма носа і як наслідок скривлена перегородка носа. Лікар уважно мене обстежив, проконсультував і я відразу відчула, що йому можна довірити своє здоров‘я. Професіонал і хороша людина. Операція пройшла успішно і тепер я маю гарний носик. Успіхів вам та натхнення!
21 лютого '18г.
Обращалась к Александру Борисовичу за помощью, очень мне хотелось подкорректировать форму носа. Врач оценил все риски и рассказал все о методе воздействия. Ринопластика была проведена удачно, теперь я обладательница аккуратного носика.

Лікарі клініки Кабінет ЛОР-хірурга Тимощук О. Б.

Тимощук Олександр Борисович
Отоларинголог, Отоларинголог-хірург
Консультація 200 грн.
Обрати фах
  • Отоларинголог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне вул. Кавказька, 6
7,4
Медичний центр Vita Med (Віта Мед) спеціалізується на комплексному лікуванні багатьох захворювань та реабілітації пацієнтів шляхом об'єднання традиційної та нетрадиційної медицини.
Рівне вул. Степана Бандери, 47
7,4
Профільний медичний центр ЛОР-Центр "ЗахідСлух" займається діагностикой, лікуванням та профілактикой захворювань горла, носа, глотки у дітей та дорослих, а також лікуванням та профілактикой порушень слуху. У закладі працюють лікарі вищої категорії, кваліфіковані фахівці в отоларингології, сурдології.
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-15:00
Рівне вул. Маяковського, 7
6,8
Наркологічна клініка “Ніка” у Рівному надає допомогу пацієнтам, які страждають від ігроманії, алкогольної та наркотичної залежностей. Лікування здійснюється анонімно. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід, допомагаючи звільнитися від різного роду залежності. У клініці можна пройти детоксикацію, кодування, реабілітацію.
Записатися на прийом
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.