Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет ЛОР-хірурга Тимощук О. Б.

8.8
Рівне, вул. Карнаухова, 25 А
Пн — Пт: 11:00-14:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет отоларинголога Тимощука Олександра Борисовича проводить консультації та лікування пацієнтів, які мають захворювання ЛОР-органів у дітей та дорослих. В кабінеті працює лікар вищої кваліфікаційної категорії. Основні послуги, які отримують пацієнти:

 • консультація фахівця;
 • лікування запальних процесів ЛОР-органів;
 • проводить хірургію пазух носа за допомогою шейвера;
 • отопластика;
 • ринопластика.

Основні переваги роботи приватного кабінету — сучасні умови лікування, високий рівень кваліфікації лікаря, індивідуальний підхід. Кабінет отоларинголога Тимощука — це професійна медична допомога пацієнтам, які страждають на гострі та хронічні хвороби вуха, горла, носа.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет ЛОР-хірурга Тимощук О. Б., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація отоларинголога
 • Консультація отоларинголога-хірурга

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Олександр
24 березеня '20г.
Звернувся до Олександра Борисовича з кістою гайморової пазухи, і хочу вас запевнити, лікар дійсно знає свою справу, на думку знайомих це єдиний лікар такого високого рівня на західній Україні. Операція пройшла успішно, заодно й вирівняли мені перегородку. Пишу цей відгук вже 1,5 місяця після операції, все прекрасно, ніс дихає вільно і без затруднень) Дякую!
10
Ірина
17 травня '18г.
Звернутися до лікаря поради друзі. Не одноразово чула, що це хороший спеціаліст. Звернулася з проблемою, яку мала ще з дитинства - не правильна форма носа і як наслідок скривлена перегородка носа. Лікар уважно мене обстежив, проконсультував і я відразу відчула, що йому можна довірити своє здоров‘я. Професіонал і хороша людина. Операція пройшла успішно і тепер я маю гарний носик. Успіхів вам та натхнення!
10
Анна
21 лютого '18г.
Обращалась к Александру Борисовичу за помощью, очень мне хотелось подкорректировать форму носа. Врач оценил все риски и рассказал все о методе воздействия. Ринопластика была проведена удачно, теперь я обладательница аккуратного носика.
9

Лікарі клініки Кабінет ЛОР-хірурга Тимощук О. Б.

Тимощук Олександр Борисович
Отоларинголог, Отоларинголог-хірург
10
Консультація 200 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Отоларинголог
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне вул. Кавказька, 6
7,4
Медичний центр Vita Med (Віта Мед) спеціалізується на комплексному лікуванні багатьох захворювань та реабілітації пацієнтів шляхом об'єднання традиційної та нетрадиційної медицини.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-14:00
Рівне вул. Степана Бандери, 47
7,4
Профільний медичний центр ЛОР-Центр "ЗахідСлух" займається діагностикой, лікуванням та профілактикой захворювань горла, носа, глотки у дітей та дорослих, а також лікуванням та профілактикой порушень слуху. У закладі працюють лікарі вищої категорії, кваліфіковані фахівці в отоларингології, сурдології.
Записатися на прийом
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-15:00
Рівне вул. Маяковського, 7
6,8
Наркологічна клініка “Ніка” у Рівному надає допомогу пацієнтам, які страждають від ігроманії, алкогольної та наркотичної залежностей. Лікування здійснюється анонімно. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід, допомагаючи звільнитися від різного роду залежності. У клініці можна пройти детоксикацію, кодування, реабілітацію.
Записатися на прийом
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
Записатися на прийом