Тимощук Олександр Борисович - ЛОР-хірург

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет отоларинголога Тимощука Олександра Борисовича проводить консультації та лікування пацієнтів, які мають захворювання ЛОР-органів у дітей та дорослих. В кабінеті працює лікар вищої кваліфікаційної категорії. Основні послуги, які отримують пацієнти:

• консультація фахівця;
  • лікування запальних процесів ЛОР-органів;
  • проводить хірургію пазух носа за допомогою шейвера;
  • отопластика;
  • ринопластика.

Основні переваги роботи приватного кабінету — сучасні умови лікування, високий рівень кваліфікації лікаря, індивідуальний підхід. Кабінет отоларинголога Тимощука — це професійна медична допомога пацієнтам, які страждають на гострі та хронічні хвороби вуха, горла, носа.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина
17 травня '18г.
Звернутися до лікаря поради друзі. Не одноразово чула, що це хороший спеціаліст. Звернулася з проблемою, яку мала ще з дитинства - не правильна форма носа і як наслідок скривлена перегородка носа. Лікар уважно мене обстежив, проконсультував і я відразу відчула, що йому можна довірити своє здоров‘я. Професіонал і хороша людина. Операція пройшла успішно і тепер я маю гарний носик. Успіхів вам та натхнення!
21 лютого '18г.
Обращалась к Александру Борисовичу за помощью, очень мне хотелось подкорректировать форму носа. Врач оценил все риски и рассказал все о методе воздействия. Ринопластика была проведена удачно, теперь я обладательница аккуратного носика.

Лікарі клініки Тимощук Олександр Борисович - ЛОР-хірург

Тимощук Олександр Борисович
Отоларинголог, Отоларинголог-хірург
Консультація 200 грн.
Обрати фах
  • Отоларинголог
очистити
+38 (036) 240-60-62 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне вул. Степана Бандери, 47
7,4
ЛОР-центр «ЗахідСлух» надає допомогу пацієнтам, які втратили слух. Фахівці клініки займаються обстеженням та лікування дітей і дорослих з патологіями ЛОР-органів за допомогою ЛОР-комбайна: відеоендоскопія вуха, носа, носоглотки і гортані, безболісні пункції, промивання і лікування.
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-15:00
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
Рівне вул. Костромська, 41
7,4
Центр здоров’я та краси "Єва" спеціалізований в сфері косметологічної терапії шкіри обличчя, тіла та волосся.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Рівне вул. Київська, 78д (територія обласної клінічної лікарні, у приміщенні аптеки №121, 3-й поверх)
7,8
Медичний діагностичний-консультативний центр "Валєо" спеціалізується на сучасних методах діагностики організму та лікуванні по 13 напрямкам медицини. Серед фахівців є лікарі вищої категорії кваліфікації.