Нова діагностика м. Полтава

8.5
Полтава, вул. Європейська, 108

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Київ вул. Платона Майбороди, 8 (територія Інституту педіатрії, акушерства і гінекології, 5 корпус, вхід з вул. Герцена)

м.Лукьяновская

29 14
Київ Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці, вул. Соборна, 78
Київ м. Вишгород, вул. Кургузова, 1
Дніпро м. Часів Яр, вул. Пирогова, 3
Дніпро м. Мирноград, вул. Ватутіна, 20 (ЦМЛ, жіноча консультація, 1 поверх)
Дніпро м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 101
Дніпро м. Селидове, вул. Карла Маркса, 10
Дніпро м. Вугледар, вул. Молодіжна, 19
Дніпро м. Дружківка, вул. Соборна, 29
Дніпро м. Добропілля, м-н Молодіжний, 6а
Київ вул. Петра Запорожця, 26а (2 поверх, вхід біля "Ортокомфорт", офіс 201)

м.Черниговская

40 6

м.Дарница

44 8
Київ пр-т Маяковського, 68 (2 поверх)

р.Деснянский

Дніпро м. Лиман, вул. Чапаєва, 36а
Дніпро м. Бахмут, вул. Ювілейна, 54
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізована медична лабораторія "Нова діагностика" м. Полтава виконує усі види досліджень, відноситься до мережі діагностичних закладів країни. Аналізи виконуються на сучасних аналізаторах нового покоління у автоматичному режимі. Фахівці медичного закладу пройшли стажування за кордоном.

Послуги, які пропоную діагностична лабораторія:

• клінічна діагностика;
  • виявлення вірусного гепатиту;
  • урогенітальні інфекції;
  • цитологічні дослідження;
  • мікробіологічні аналізи;
  • взяття секреції передміхурової залози;
  • комплексні програми.

Основні переваги лабораторії — широкий вибір послуг, безпека пацієнтів, виїзд фахівців до дому до пацієнта для взяття матеріалу на аналіз, отримання результату зручним способом.

Нова діагностика м. Полтава, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• CD 95 155
  • Пакет №33 "Болезни почек" (5 показателей: ОАМ, Мочевина в сыворотке крови, Креатинин в сыворотке крови, Креатинин в моче, Клиренс креатинина) 260
  • CD 16/CD 56 155
  • Пакет№60 "Транспорт солей" (9 показателей: кальций, фосфор, мочевая кислота, мочевина в сыворотке крови; кальций, фосфор, мочевая кислота, мочевина в суточной моче; ОАМ) 260
  • CD22+ CD25+ (Активированные В-лимфоциты) 155
  • ФиброТест (6 показателей: Билирубин общ, Гаммаглутамилтрансфераза, Гаптоглобин, Аланинаминотрансфераза, Аполипопротеин А1, α-2-макроглобулин) 1 800
  • CD3+ CD25+ (Активированные Т-лимфоциты) 155
  • ФиброМакс (10 показателей: Холестерин, Глюкоза, Билирубин общ, Гаммаглутамилтрансфераза, Гаптоглобин, Триглицериды, Аланинаминотрансфераза, Аспартатаминотрансфераза, Аполипопротеин А1, α-2-макроглобулин) 2 500
  • CD 14 155
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Жанна
23 січня '18г.
Я регулярно здаю аналізи у «Новій діагностиці», через те, що хворію на сечокам'яну хворобу, тому доводиться ретельніше стежити за своїм здоров'ям. Завдяки точній діагностиці я не раз запобігала ускладнення хвороби. Спасибі вам.
Поліна
13 січня '18г.
У «Новій діагностиці» роблять безліч аналізів, і я не раз сюди зверталася. На сьогодні державні медичні заклади рідко можуть похвалитися таким обладнанням і широким спектром аналізів. Тому я роблю аналізи тільки тут.
Карина
04 січня '18г.
Нещодавно у мене брали алергічну пробу у «Новій діагностиці». Сама діагностика була безболісною. Тепер я знаю, на що у мене алергія. Фахівці тут ввічливі, доброзичливі. Та і результати аналізу можна не забирати, а отримати їх на електрону пошту.
Севастьян
08 січня '17г.
Неодноразово звертався до лабораторії «Нова діагностика». Подобається те, що можна отримати результат будь-яким способом: на руки чи на електронну скриньку – як кому зручніше. До того ж, виконується все досить швидко і цілком достовірно.
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва, 6д (колишня Володарського)
8,9
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Полтава вул. Стрітенська, 42
Медичний центр "Здоров’я" в Полтаві входить до складу групи медичних центрів, надає кваліфіковану медичну допомогу, виконує лабораторну діагностику хвороб. Заклад виконує понад 450 аналізів.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним New Way в Полтаві надає можливість пройти лікування пацієнтам з алкогольною, ігровою та наркотичною залежністю. Кваліфікована допомога надається військовим, які були у зоні бойових дій.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Полтава вул. М. Дмитрієва, 6Д, (колиш. Володарського), 4-й поверх