Медичний Центр Святої Параскеви

Пн — Пт: 07:00-21:00 Сб: 07:00-21:00 Н: 07:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сучасний медичний центр входить в єдину мережу клінік Святої Параскеви. Персонал центру складають кваліфіковані лікарі, що працюють по 10 основним напрямкам медицини. Клієнти клініки отримують послуги:

• консультації різних фахівців,
  • прийом дітей до 1 року,
  • повний спектр лабораторних досліджень,
  • ультразвукова діагностика організму,
  • рентгенографія,
  • МРТ,
  • мамограф.

Медичний центр Святої Параскеви веде консультативний прийом фахівцями-педіатрами та щомісячний патронаж новонароджених. Можливий виїзд вузькоспеціалізованих лікарів додому до пацієнта.

Клініка зручно розташована поблизу зупинок транспорту.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний Центр Святої Параскеви, вартість послуг:

• МРТ колоносових пазух та порожнини носа
  • МРТ носоглотки
  • МРТ матки і придатків 1 490
  • МРТ черевної порожнини
  • МРТ пірамід скроневих кісток (в т.ч. середнє вухо, внутрішні слухові проходи) та основи черепа
  • МРТ головного мозку
  • МРТ хребта (шийного, грудного, поперекового відділів)
  • МРТ грудного відділу хребта
  • МРТ орбіт та очних яблук
  • МРТ печінки, жовчевого міхура, жовчовивідних протоків
  • МРТ нирок, ниркових артерій
  • МРТ крижового відділу хребта та куприка
  • МРТ поперекового відділу хребта
  • МРТ шийного відділу хребта
  • МРТ колінного суглоба (одного суглоба) 1 490
  • МРТ органів малого тазу без контрасту 1 490
  • МРТ органів малого тазу з контрастом 2 880
  • МРТ слинних залоз
  • МР холецистохолангіопанкреатографія
  • МРТ гортані та гортаноглотки
  • МРТ щитоподібної та паращитоподібних залоз
  • Рентгенографія черепа в одній чи 2-ох проекціях
  • Рентгенографія хребта із застосуванням функціональних проб (1 відділ, 4 знімки), шийна або поперекова
  • Рентгенологічне дослідження стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки (скопія плюс графія)
  • Рентгенографія легень в 2-ох проекціях
  • Рентгенографія органів грудної порожнини
  • Мамографія (дві залози в двох проекціях)
  • Рентгенографія однієї анатомічної ділянки в одній проекції
  • Рентгенографія та скопія черевної порожнини
  • УЗД слинних залоз
  • УЗД очей
  • УЗД периферичних лімфовузлів
  • УЗД молочних залоз
  • Біопсія щитоподібної залози під контролем УЗД
  • Ультрасонографічна гістеросальпінгографія
  • Комплексне УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки)
  • УЗД плевральної порожнини

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Мар'яна
Лікарня на вищому рівні. Не має черг, напевну годину приймають не так як в інших лікарнях сидиш цілий день, а потім в них обід і не дочекавшись йдеш додому. Мені робили операцію на грудях, лікар Успенський Д.А. дуже хороший і професійний лікар. Дай Бог йому здоров'я .
Ірина
24 мая '17г.
17.05 .17 сходила на прийом до невропатолога Качанова О.В. Ніколи більше не звернуся до цього лікаря!!!! Лікар спілкується тільки з комп'ютером, оглядати мене не дуже то і хотіла, бо я була рік тому в неї. Знаючи, що я алергік мені назначили уколи Актовегін. На цей препарат отримала алергічну реакцію і мене ледве відкачали. Дякувати Богу , я робила укол в поліклініці. Поставила купу незрозумілих діагнозів. Як прийшла ге знаючи в чому моя проблеиа, так і пішла
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.