Діагностикум, медичний центр на Курчатова

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Діагностикум" працює 17 років, проводить точну діагностику захворювань та лікування без застосування медичних препаратів. Фахівці клініки є досвідченими кваліфікованими працівниками.

Послуги, які пропонує центр:

• лабораторна клінічна діагностика;
  • УЗД внутрішніх органів та тканин;
  • біорезонансне дослідження організму;
  • гідроколонотерапія шлунку;
  • ударно-хвильове лікування м’язів;
  • гірудотерапія;
  • озонотерапія;
  • тестування гемокоду.

Переваги медичного закладу - співпраця з клінічною лабораторією, інноваційні малоінвазивні методи, індивідуальний підхід, зручне розташування.

Місце знаходження філії - вул. Курчатова, 1, в приміщенні дитячій амбулаторії, каб. 1.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Діагностикум, медичний центр на Курчатова, вартість послуг:

• УЗД черевного відділу аорти 200
  • Озонотерапія живота
  • Озонотерапія для лиця

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Мій чоловік захоплюватися алкоголем, останнім часом він став скаржитись на біль у печінці. Не довго думаючі, ми пішли до медичного центру "Діагностикум", де нас проконсультували, зробили УЗД печінки та призначили лікування.
Злата
Завдяки медичному центру "Діагностикум" на Підпіллі мені вдалося позбутися багатьох дефектів шкіри. Озонотерапія дійсно допомогла, я навіть не уявляла, що так швидко. Шкіра стала чистою, не блистить. Навіть розгладилися дрібні зморшки.
Ганна
Довгий час не наважувалася на гідроколонотерапію кишечника. Мала сумнів, щодо ефективності даної процедури. Медичний центр "Діагностикум" переконав мене. Не жалкую, що дала згоду. Мене позбавили багатьох проблем. Відчуваю себе комфортно, пропало відчуття тяжкості у шлунку. Дякую.
Злата
Ганна
Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2
9,2
Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики.