Клініка Джерело

7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр “Джерело” пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.

Послуги, які надає клініка:

• консультації акушера-гінеколога, хірурга-проктолога;
  • лікування безпліддя;
  • лікування розладів менструального циклу;
  • кольпоскопія;
  • біопсія шийки матки;
  • терапія гормональних розладів;
  • ультразвукова діагностика;
  • підбір методів сучасної контрацепції;
  • діагностика та лікування хвороб, що передаються статевим шляхом;
  • лікування геморою;
  • озонотерапія;
  • рефлексотерапія.

Переваги медичного центра - сучасне обладнання, високий рівень професіоналізму лікарів, комфортні умови.

Знаходиться клініка за адресою вул. Джерельна 16-а, кв. 6.

• Ціни на послуги

• УЗД жовчного міхура
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД органів черевної порожнини
  • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
  • Консультація хірурга

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Христина
19 травня '17г.
Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую
Адріана
28 листопада '16г.
Як тільки липа зацвітає у мене алергійний кон’юнктивіт. Кожного літа відвідую офтальмолога та алерголога. Цього разу пішла у іншу клініку, до іншого лікаря. Алерголог призначив абсолютно нове для мене лікування. Завдяки цьому симптоми минали дуже швидко. Вже так лячно виходити на вулицю. Не зациклюйтесь на одному методі лікування. Спробуйте щось інше. Можливо саме воно буде більш ефективним.
Вероніка
15 листопада '16г.
Як на мене, Островська - один з найкращих гінекологів, який проводить лікування сучасними та ефективними методами. Раджу скористатись її послугами.
Емма
10 листопада '16г.
Підчепила гарднерельоз статевим шляхом. Відчувала дискомфорт впродовж тривалого періоду часу. Відчувала, що у піхві відбувається запалення. Змінювала гігієнічні прокладки через виділення одна за одною. Нарешті знайшла час для походу до гінеколога. Після деяких діагностичних досліджень було зрозуміло, що це гарднерельоз. Пила ампіцилін. Партнер також лікувався. Одужали напрочуд швидко.
Христина
01 листопада '16г.
Володимир Іванович любить свою роботу і дуже гарно знається на гінекології. До нього завжди багато пацієнтів, бо в нього великий досвід і його поважають як лікаря.
Валентина
30 вересня '16г.
Із лікуванням циститу зволікала. Знеболюючі на короткий термін допомагали. Через роботу не мала змоги піти до лікаря. Саме через сидячий спосіб життя та постійні «потерплю» у мене і з’явився цистит. Вирішила самотужки пролікуватися трав’яними настоями. Не допомогло. Тепер не розумію чому відразу разу не пішла до лікаря, адже правильно підібрані медикаменти та лікарські настанови творять чудеса. Забула про цистит раз і назавжди.
16 вересня '16г.
Я багато років працюю продавцем. Останні роки дуже почали боліти та набрякати ноги, стало важко ходити і навіть стояти, а без цього неможливо в моїй професії. Якщо чесно я готова була на операцію, тільки щоб стало легше. Після обстеження у судинного хірурга мені поставили діагноз варикозна хвороба глибоких вен нижніх кінцівок, як виявилося така хвороба хірургічним шляхом не лікується. Одні знайомі, які мали точно такі проблеми порадили звернутися в медичний центр «Джерело» в якому мені провели лікування п’явками (гірудотерапією). Якщо чесно спочатку було трошки страшно, але вже на після третього сеансу я побачила, що ноги не болять і майже не набрякають. Повторне УЗД вен показало, що стан судин значно покращився
Яна
10 вересня '16г.
Раніше я була яскраво-вираженим алергиком. Шоколад і мої улюблені ананаси були продуктом-табу. Ані шматочка в рот, бо зразу починалась алергія. Не хотіла аж так себе мучити і обмежувати. Подруга порадила одного хорошого дерматолога. Він не хороший, він просто прекрасний!!! Призначив мені таке лікування, що дозволило у розумних дозах вживати шоколад і їсти ананаси. ДЯКУЮ!!!!!
Галина
05 вересня '16г.
Втративши роботу, сиділа на антидепресантах. Депресія, безсоння і сильні препарати позначились на моєму гормональному фоні. Відчувала свербіж у піхві, замучили виділення неприємного запаху. Пішла до гінеколога. Розповіла все як є. Лікарка взяла мазок із піхви. Результат був однозначний — гарднерельоз. Скажу чесно, ніколи про таке захворювання не чула. Мені як жінці, яка ще не народжувала було дуже важливо позбутися цієї хвороби якомога швидше. Гінеколог приписала мені такий антибіотик як Кліндаміцин. Також вагінально ставили свічки. Через два тижні здала повторний аналіз. Все було в нормі. Дуже вдячна.
Віта
04 вересня '16г.
При занятті сексом почався біль та неприємні відчуття. Лікар сказав, що слизова оболонка матки запалена - ендометріоз. Відтягувати лікування в жодному разі не рекомендується тому після хірургічного втручання вогнища ендометріозу (вузлів запалення) були видалені, лікування допомогло.
Катерина
04 вересня '16г.
Чудесный специалист. Хорошее отношение к пациенту. Мне все понравилось. Рекомендую.
Владислава
03 вересня '16г.
Після прийому антибіотиків помітила жовто-сірі, кремоподібні виділення із піхви. Відразу звернулася до гінеколога. Лікар поставив діагноз — дисбактеріоз або іншими словами гарднерельоз. Я у той же день побігла до гінеколога, тому що ми з чоловіком плануємо вагітність. Будь-який сигнал, що свідчить про розлад змушував мене бити на сполох. Лікарка пояснила, що вагітна жінка у якої виявили гарднерельоз ризикує отримати перебіг вагітності із ускладненнями. Тому без вагань пропила увесь призначений курс лікування. Зовсім скоро позбулась цього захворювання.
Діана
22 серпня '16г.
Запалився сечовий міхур після того, як почала жити статевим життям. Відразу після сексу відчувала печіння та відчуття наповненого міхура, бігала до туалету 5 разів на годину. На консультації уролог призначив бакпосів сечі. Через 4 дні отримала результат — стафілокок. Пропила фосмофіцин та катарію. Наступні рази не супроводжувались болісними відчуттями.
Дарья
19 серпня '16г.
Наталья Викторовна замечательный гинеколог. Выручала меня и не раз, опытный, аккуратный и умный врач.
Юля
11 серпня '16г.
Являюсь астматиком та приймаю регулярно призначені ліки від своєї хвороби. Та не менш важливо для її лікування є виключення впливу подразників таких як дим цигарок, для деяких людей реакція на конкретні препарати - аспірин тощо. Все перевірено - порада лікаря. Дякую за ефективне лікування!
Валерия
Лечение проводит качественно. К пациентам очень хорошо относится. При необходимости буду обращаться только к ней.
Богдана
22 липня '16г.
На жаль, генітальний герпес торкнувся і мене. Приймаю комплекс лікування. Рецидиви трапляються рідко завдяки вдалому підбору медикаментів. Уважно слідкую за гігієною. Дбаю про чистоту сексуальних відносин — завжди презерватив!!!! Лікар не тільки медикаментозно допоміг, а ще й морально. Дякую вам)
Марія
12 липня '16г.
Я знала, що молочниця може перерости у хронічну форму, тому при перших же ознаках звернулась до лікаря. Після підтвердження діагнозу гінеколог надав мені детальну консультацію та призначив лікування. Настанови стосувались суворого дотримання правил особистої гігієни. Замінила усю спідню білизну на нову та купила призначене лікування: протигрибкові вагінальні свічі. Результат не примусив довго чекати: зовсім скоро я позбулась печіння та білих виділень. Правильно підібране лікування дає результати дуже швидко.
Леся
04 липня '16г.
Робила кріодеструкцію після пологів. Тепер все гаразд. Дівчата, не затягуйте з цим. Ерозію обов’язково потрібно лікувати і слідкувати за нею. Бо, не дай Боже ерозія може перерости у рак шийки матки. Коли мені лікар про це розповідав у мене волосся дибки вставало. Тепер уважно за цим слідкую.
Даша
29 червеня '16г.
Цистит став мені подарунком на новорічні свята. Відпочинок на лижах все ж нагадав про себе. Я прекрасно розуміла, що причина мого захворювання — переохолодження. Зволікати не мала як, бо печіння та часті позиви зводили мене з розуму. Я проводила безсонні ночі, постійно вживаючи Уролесан. Ефект був тимчасовий, але цистит знову повертався. На консультації лікар призначив мені міцніший спазмолітик та трави із сечогінною дією. Пила багато теплого чаю та зберігала тіло у теплі. Вже через 3 дні, я позбулась цієї проблеми.
Наталка
18 червеня '16г.
Роблю озонотерапію крапельним шляхом. Вже пройшла 4 процедури. Нічого особливого не відчуваю. Лікар каже, що ефект наступає поступово, коли речовина накопичується. Планую проколоти стегна, щоб попередити появу целюліту.
02 червеня '16г.
Регулярно прохожу осмотры. Врачом абсолютно довольна.

Лікарі клініки Клініка Джерело

• Рефлексотерапевт
  • Фізіотерапевт
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,3
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Львів вул. Леся Курбаса, 5, к. 10 р.Галицький (Центр)
7,2
Приватна стоматологічна лікарня “Блакить” пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
Записатися на прийом
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.