Хелс Клінік

Вінниця (Ленінський район), Хмельницьке шосе, 96а

Години роботи:

Записатися на прийом

Медичний клінічний центр “Хелс Клінік” займається сучасною діагностикою захворювань терапевтичного характеру, терапією хронічних хвороб та проведенням лікувальних курсів в умовах стаціонару. В штаті медичного закладу доктора та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії кваліфікації.

Послуги, які пропонує клініка:

• первинний огляд та консультація гастроентеролога, ендокринолога, ревматолога, кардіолога, терапевта, сімейного лікаря;
  • фіброгастроскопія;
  • ЕКГ;
  • реовазографія;
  • спірографія;
  • денний стаціонар.

Переваги медичного центру - висококваліфікований персонал, широкий вибір послуг, сучасні методи діагностики, індивідуальний вибір терапії, високотехнологічне обладнання.

Місце знаходження - шоссе Хмельницькоє, 96-А.

Хелс Клінік, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізняеться від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

• Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія)
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Лікування остеопорозу
  • Аноскопія
  • Консультація ревматолога
  • Консультація терапевта 150
  • Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції
  • Лікування артрозів плечового та колінного суглобів
  • Консультація ендокрінолога 150

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія
Дуже вдячна Віктору Сергійовичу за доброзичливість і професіоналізм. За вміння доступно пояснити пацієнту ситуацію, за ефективне лікування. Після спілкування з цим доктором залишилися тільки найпозитивніші враження.
Благодарю за полезную консультацию!
Юрій
Звернулася до Данильчук з дискомфортним відчуттям в області серця. Доктор оглянула, перевірила аналізи, ЕКГ, призначила хороші препарати, дала рекомендації по режиму поведінки, харчування. Хороший, уважний лікар, зараз у неї під наглядом..
Евгения
Очень приятная женщина и замечательный врач.
Антон
Після звернення до Данильчука він повністю поміняв мені препарати, включаючи ті, що я вживав раніше. Самопочуття покращилося, серцева діяльність нормалізувалася. Величезне спасибі, доктор!
Олександра
Дякую Оксані Володимирівні! Встановила причину мого захворювання і призначила компетентне лікування. Шкода, що раніше до неї не потрапила, скільки б здоров'я, сил і грошей було б зекономлено!
Ксения
Довольна услугами. Буду обращаться.
Инна
Я еще не встречала такого внимательного врача. Процедуры проводит совершенно безболезненно, к ней не страшно записываться на прием.
Наталія Володимирівна, величезне спасибі! За професіоналізм, співпереживання, успішне лікування! Ви гідні, щоб всі пацієнти покидали ваш кабінет з посмішкою і добрими словами подяки!
Опытный и компетентный доктор. Добросовестно выполняет свою работу.
Олег
Ірина Анатоліївна допомогла мені позбутися від проблеми зі здоров'ям і забути про болісні відчуття і постійний дискомфорт. Приємно здивований ставленням доктора до пацієнта і результатами лікування.
Рекомендую доктора, лечила у нее диабет.
Андрій
Оксана Миколаївна! Просто хотілося ще раз сказати Вам ДЯКУЮ! За те що, Ви є, без Вашої допомоги я навряд чи впорався зі своєю хворобою. Ви кращий лікар для мене!
Анжела
Головченко дуже гарний гастроентеролог, у нього на запис завжди багато пацієнтів. Доброзичлива людина, відповість на питання, порадить. Мені сподобався.
Екатерина
Спасибо Псюк за доброжелательный и ответственный подход в лечении. У меня гипотиреоз и некоторые гормональные нарушения. Доктор изучила анализы, скорректировала прием препаратов, что помогло решить часть проблем. Прогресс уже есть, продолжаю лечение у Натальи Анатольевны.

Лікарі клініки Хелс Клінік

• Терапевт
  • Ендокрінолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Малиновського, 26, 2 поверх
Центр профілактичної медицини “ВінАльфаМед” спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.
Вінниця вул. Соборна, 18
Медичний центр пластичної хірургії “А&R Plastic” почав працювати у 2013 році, спеціалізується на естетико-реконструктивних операціях, до складу входить операційний блок та амбулаторне лікування.
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Алерго-імунологічний центр Клініка професора Пухлика спеціалізується на діагностиці та лікуванні алергій та захворювань імунної системи.
Вінниця вул. Хмельницьке Шосе, 108
Медичний центр “Євро Медсервіс” був відкритий у 2010 році, спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної діагностики та спіральної комп’ютерної томографії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00