Ясний погляд, очний центр

5.4
Хмельницький, ш. Старокостянтинівське, 2/1 Б (ТЦ Агора)
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00 Н: 10:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватний офтальмологічний кабінет Очний центр "Ясний погляд" займається діагностикой та лікуванням очних хвороб у дорослих та дітей. Пацієнтів консультує лікар-офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії.

Послуги, які надає центр:

• консультація фахівця;
  • діагностика зору;
  • апаратне лікування очей;
  • вибір окулярів, контактних лінз.

Переваги приватного кабінету — високий рівень обслуговування, відсутність черг, якість лікування, доброзичливий та кваліфікований персонал. Сучасне обладнання, індивідуальний підхід гарантують пацієнтам гарний результат.

Очний центр "Ясний погляд" зручно розташований за адресою Старокостянтинівське шосе, 2/1-Б, (ТЦ Агора) поруч зупинка міського транспорту.

Обладнання

• Надсучасний комп'ютерний рефрактомет HUVITZ.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Ясний погляд, очний центр, вартість послуг:

• Консультація офтальмолога з проведенням діагностики, рекомендаціями та з письмовим заключенням 450
  • Консультація офтальмолога з проведенням діагностики та рекомендаціями
  • Профогляд офтальмолога з письмовим заключенням
  • Огляд очного дна з широкими зіницями (оба ока)
  • Вимірювання внутрішньоочного тиску (оба ока)
  • Авторефрактометрія (оба ока)
  • Перевірка характера зору
  • Проба Ширмера (оба ока)
  • Лікувальний масаж повік (одне око)
  • Видалення одного стороннього тіла рогівки
  • Парабульбарна або підкон'юнктивальна ін'єкція
  • Підбір окулярів звичайний
  • Підбір окулярів складний
  • Підбір контактних лінз та первичне навчання
  • Промивання сльозо-носового канала
  • Курс апаратного Лікування в залежності від діагноза та обсягу лікувальної програми (10 занять) 1 950
  • Консультація дитячого офтальмолога (з народження) 380

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Таня
Продіагностували мені зір, підібрали лінзи, порадили які кращі, ще й окуляри на заміну знайшла, тепер буду бачити:)
Анастасия
Справжній фахівець! Найпрофесійніший підхід з усіх, з ким я зтикалася, а досвід у мене великий...Олена Володимирівна спеціаліст і з дитячої, і з дорослої офтальмології. Турботлива і обізнана-таким має бути справжній лікар! Дуже допомогла,велике їй дякую! Тільки до неї!!!
Диана
22 квітня '18р.
С возрастом зрение ухудшилось. Нужно было подобрать более сильные очки. В этом глазном центре мне проверили зрение, и подобрали очки. Центр мне понравился. Здесь чисто, приятная атмосфера и толерантное отношение к каждому пациенту.
Полина
21 квітня '18р.
Когда уже не было сил носить очки, я решила подобрать линзы. С этой целью я обратилась в центр «Ясный погляд». Специалисты без труда смогли мне предложить несколько видов линз, я выбрала для себя оптимальный вариант. Благодарна за помощь.
Иван
05 квітня '18р.
Был на консультации в офтальмолога в центре «Ясный погляд». Мне все понравилось. Специалисты квалифицированные, стерильная чистота везде, возможна запись по телефону. Никаких тебе очередей и талончиков. Рекомендую.
Богдана
Були в очному центрі «Ясний погляд» на консультації у дитячого офтальмолога. Лікар оглянула дитину, призначила ефективне лікування. Клініка нам сподобалася, тут гарне ставлення до всіх пацієнтів.
Карина
Очний центр «Ясний погляд» я відвідала з метою промивання сльозо-носового каналу. Це чудова клініка з новітнім обладнанням та кваліфікованими фахівцями. З першого кроку видно, що тут стерильна чистота. Рекомендую без сумнівів.
На жаль, у нашої дочки проблеми із зором. Консультуємося і підбираємо окуляри ми в клініці «Ясний погляд», яка надає широкий спектр якісних послуг. Нам тут все подобається. Персонал закладу може легко знайти спільну мову з дітьми.
Данил
Несколько лет работы за компьютером стали причиной ухудшения зрения. Я обратился в центр «Ясный погляд» по совету сестры. Квалифицированные специалисты диагностировали проблемы со зрением, назначили лечение и подобрали очки. Спасибо огромное за помощь.
Владимир
Приятные и грамотные специалисты. Симпатичные и необычные оправы. Гуманные цены. Удобные график работы. Однозначно рекомендую!
Ася
Дуже ввічливі та кваліфіковані спеціалісти!
Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
8,9
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Кам’янець-Подільському — це відділення мережі сучасних офтальмологічних центрів України, надає медичну допомогу пацієнтам, які мають захворювання ока. Серед лікарів-офтальмологів фахівці вищої кваліфікаційної категорії.
Пн — Пт: 09:00-18:00