Естель, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільна хірургічна клініка «Естель» працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях.

Пацієнтам клініки надаються послуги наступних видів:

• косметологія: лікування шкірних захворювань; консультація лікаря-дерматолога; очищення шкіри; антицелюлітні процедури; мезотерапія.
  • артроскопія суглобів;
  • ендохірургічні операції;
  • малоінвазивна дитяча хірургія;
  • лікування грижі;
  • естетична хірургія;
  • видалення катаракти.

Заклад обладнаний сучасною медичною технікою. Ветеранам АТО надаються безкоштовні консультації всіх спеціалістів клініки.

Центр «Естель» розташований на вул. Липинського. Пацієнти мають можливість заздалегідь записатися на консультацію та лікування за телефоном або через інтернет.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Естель, медичний центр, вартість послуг:

• УЗД селезінки
  • УЗД жовчного міхура
  • УЗД артерій і вен кінцівок
  • УЗД молочних залоз
  • Дарсонвалізація
  • Мезотерапія обличчя
  • Мезотерапія очей
  • Біоревіталізація
  • Операції з видалення міжхребцевої грижі
  • Консультація офтальмолога
  • Хірургічне та лазерне лікування катаракти
  • Офтальмоскопія очного дна
  • Комп'ютерна периметрія очей
  • Витяг чужорідного тіла з ока
  • Безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску
  • Ліпосакція щік
  • Ліпосакція гомілки
  • Пластика живота абдомінопластика
  • Мініабдомінопластіка
  • Пластична операція по зменшенню грудей
  • Пластична операція по збільшенню грудей
  • Пластика повік
  • Консультація хірурга

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Костянтин
Насправді, від анестезіолога багато чого залежить, якщо справа йде до хірургічного втручання. Радий, що мене супроводжував в цьому питанні Боднар. Дякуючи його професійним знанням та увазі, в мене все пройшло гладко і без ускладнень.
Алла
Ждала своей очереди, чтобы попасть на консультацию к такому пластическому хирургу, как Сащин В.В. Всегда мечтала иметь красивую подтянутую грудь. После кормления и беременности грудь потеряла свой внешний вид. После операции моя мечта сбылась. Теперь грудь такая, как я хотела. Главное, что я смогу без проблем кормить ребенка, если снова забеременею.
Наташа
Имела проблемы со зрением. После лазерного лечения близорукости, стала отлично видеть. Все это благодаря стараниям офтальмолога Коваленко Андрея Владимировича. С таким профессиональным опытом, он просто творит чудеса. Советую. Обращайтесь.
Наташа
Мой длинный нос всегда меня огорчал.Когда появилась возможность, пришла на консультацию к Роману Владимировичу. Мне этого пластического хирурга рекомендовали хорошие знакомые. Результатом операции более чем довольна. Теперь любуюсь своим маленьким, аккуратненьким носиком. Супер! Я счастлива.
Орест
Пам’ятаю дуже добре Кушніра. Потрапив до нього випадково на прийом. Олексій Ількович надав дуже вчасно допомогу, гарний хірург нічого не скажеш. Дякую йому!
Василий
Когда узнал, что моим врачом-анестезиологом будет Андрей Анатольевич, сразу успокоился. Врач подготовил меня к операции и был рядом, когда я выходил из наркоза. Всем рекомендую этого специалиста. Знайте: если за дело берется Альбокринов Андрей Анатольевич, то будет все хорошо.
Иван
Таких специалистов, как Остап Тарасович еще нужно поискать. Он мастер своего дела с большой буквы. В своей работе использует современные методики лечения заболеваний глаз. Рекомендую.
Константин
Завжди приємно мати справу з досвідченим і культурним лікарем. Побільше б таких фахівців, як Стратийчук, правильний діагноз поставив і вилікував – з його то досвідом це не проблема .
Сергій
Сумлінне ставлення до роботи і професіоналізм Кушніра допомогли мені вилікувати важку хворобу. Завдяки вдало проведеній ним операції, моє лікування було недовгим і успішним.
Олексій
Альбокрінова відрізняє сумлінне ставлення до роботи і професіоналізм. Справжній ас у своїй справі.
Тетяна
Дякую Новосільському за уважне ставлення, компетентність і наполегливість. Запропонований ним варіант операції дійсно перевершив мої очікування
Марія
Соломія привітна і доброзичлива, прекрасний дерматокосметолог. Приємна у спілкуванні, відмінно виконує свою роботу, дає слушні поради.
Лариса
Боднар відмінно знає свою справу, добре ставиться до пацієнтів. Сподобалася робота цього анестезіолога.
Надія
Остапа Тарасовича гарно пам’ятаю –швидко вилікував, та ще й поради його у пригоді стали.
Вдячна Івану Івановичу за компетентність. Добре перенесла наркоз. Щиро дякую!
Анастасія
Роман – молодий, але дуже талановитий та впевнений у собі пластичний хірург. Дуже гарно знає свою справу.
Мирослава
Казати, що у Віктора Володимировича золоті руки – це зайве, тому що це відомо всім його пацієнтам. Бажаю потрапити до нього на лікування!
Віра
Альбокрінов мене готував до операції. Ніяких претензій, тільки позитивні враження від цього анестезіолога.
Анастасія
Сащин якщо береться за пацієнта, то можна сподіватися на відмінні результати. Його операції дійсно неперевершені, я в нього лікувалась, а потім ще місяць в режимі нагляду перебувала – гарний хірург.
Тарас
Я би порадив звертатись до Коваленка при любих хворобах ока. Він чудовий офтальмолог.
Марія
Які можуть бути відгуки, якщо Кушнір більше 30-ти років практикує. Для нього в хірургії не існує таємниць.
Люба
Дуже класний анестезіолог, відповідально ставиться до своєї роботи. У спілкуванні – приємна людина.
Очень рада, что в этом медцентре познакомилась с таким грамотным и доброжелательным врачом. Дерматокосметология – это призвание Соломии, думаю это подтвердят все ее пациенты.
Дмитро
Орест Михайлович повертав мене до нормального життя після тяжкої травми. Не очікував, що результат буде настільки вражаючим.
Юлия
В случае с Иваном, его молодость это плюс – очень ответственный и грамотный анестезиолог.
Катерина
Був свербіж, печіння, почервоніння очей, мені порадили хорошого окуліста - Коваленко. Так познайомилися, відмінний лікар, швидко вилікував. Спасибі Андрію Володимировичу!
Олександр
Врослий ніготь турбував часто. Самостійно намагався видалити, то тільки гірше зробив. Загнав туди інфекцію. Почало гноїтися. Дружина змусила піти до лікаря. Дерматолог уважно оглянув мою неприємність. Спочатку призначив лікування проти запалення. Через 3 днів сидів у кріслі і врослу частину нігтя видалили радіохвильним методом. Його переваги — мінімальний вплив на тканини. Тому реабілітаційного періоду практично не було.
Анатолій
Лерчук відмінний хірург з глибокими знаннями та поважним відношенням до кожного пацієнта. Радий, що довелось потрапити до нього, чудово провів операцію, реабілітація була вдалою та недовгою.
Катерина
Дуже люблю ходити у басейн. Декілька разів знехтувала правилами особистої гігієни. Одягала капці подруги, коли лінилась іти за своїми та ходила боса по басейному краю. Здається ніби нічого. Однак через деякий час відчула свербіж. Нігті вкрились плямами. Спробувала декілька способів народної медицини. Не допомогло. Нігтеві пластини почали розшаровуватися. Якраз тоді було літо і соромно було одягнути взуття із відкритим верхом. Відразу пішла до консультацію. Лікар призначив протигрибкову мазь Мікозан. Упродовж 2 місяців хвороба відступила. Дякую за допомогу.
Дмитро
Надав перевагу радіохвильному методу і не пожалкував! Все пройшло без найменшої крововтрати. Лазерний спосіб видалення програє як на мене. Однак, у кожного своя думку. Ніготь більше мене не тривожить. Гарна форма, а головне комфорт!

Лікарі клініки Естель, медичний центр

• Хірург
  • Ендокрінолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.